Publikálva 12/07/2022 - 19:01 GMT+2

Dominic Thiem tavaly május óta először nyert mérkőzést az ATP Touron: az osztrák játékos kedden döntő szett rövidítésben bizonyult jobbnak a finn Emil Ruusuvuorinál a svédországi Bastadban zajló 534 ezer euró (218 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

Thiemnek már az ATP Tourról is van egy győzelme, talán végre összejön a visszatérés? - videó

Bastadi tenisztorna - Thiem tavaly május óta először nyert az ATP Touron.
A 2020-as US Open bajnoka csuklósérülése után tavasszal tért vissza a pályára, de első hét meccsét elvesztette, majd a múlt héten, egy challenger-tornán már sikerült mérkőzést nyernie.
A világranglista korábbi harmadik helyezettje - jelenleg a 339. - tavaly júniusban Mallorcán szenvedett csuklósérülést, amely miatt hosszú kihagyásra kényszerült.