Dráma Torinóban: Könnyek között adta fel a hazai sztár a Zverev elleni ultraszoros meccset

Frissítve 14/11/2021 - 23:21 GMT+1

A harmadik helyen kiemelt német Alexander Zverev is győzelemmel kezdett vasárnap a férfi teniszezők szezonzáró viadalán, a Torinóban zajló ATP-világbajnokság első játéknapján.

Berrettini sérülés miatt kénytelen volt feladni a mérkőzést

A piros csoport esti mérkőzésén Zverev a hatodikként rangsorolt olasz Matteo Berrettinivel találkozott, aki a rövidítésben elbukott első játszma után a második szett elején feladta a küzdelmet.

Matteo Berrettini se ve obligado a retirarse ante Alexander Zverev debido a una lesión

A zöld csoportba a világelső szerb Novak Djokovic, a görög Stefanos Tsitsipas, az orosz Andrey Rublev és a norvég Casper Ruud került, a másik négyes küzdelmei hétfőn kezdődnek.

Könnyek között adta fel Zverev elleni mérkőzését a hazai sztár

Eredmény, Piros csoport, 1. forduló:
Alexander Zverev (német, 3.)-Matteo Berrettini (olasz, 6.) 7:6 (9-7) 1:0-nál Berrettini feladta