A Liverpool megerősítette hogy leigazolta a frissen feljutott Fulham szélsőjét

Frissítve 23/05/2022 - 12:54 GMT+2

Nyártól a Bajnokok Ligájában döntős Liverpool FC-nél folytatja pályafutását Fabio Carvalho, az élvonalba frissen feljutott Fulham labdarúgócsapatának szélsője. Brit sajtóértesülések szerint a Premier League-ben második Pool ötmillió fontot (2,25 milliárd forint) fizetett a 19 éves futballistáért, akit már a téli átigazolási időszak zárásakor is meg akart szerezni, de akkor nem járt sikerrel.

Fabio Carvalho

A támadó középpályásként is bevethető Carvalho 10 gólt szerzett és nyolc gólpasszt adott a másodosztály legutóbbi idényében, melyet a Fulham bajnokként és feljutóként zárt.
A Liverpool a hétfői közleményében csak annyit jelzett, hogy a játékos július 1-től csatlakozik a csapathoz.

Carvalho ifjúsági angol válogatott volt, most viszont a portugál U21-es nemzeti együttes tagja.
A Liverpool a mostani idényben FA Kupát és Ligakupát nyert, szombaton pedig BL-döntőt játszik a Real Madrid ellen Párizsban.