Kövesd velünk élőben Alexander Zverev és Bernabe Zapata Miralles nyolcaddöntős mérkőzését a Garroson!

Live comment icon
Alexander Zverev a Khachanov-Alcaraz mérkőzés győztesével találkozik a negyeddöntőben!
6-3 Game, Set, Match! Zverev ha nehezen is, de 3-0-ra verte Zapata Mirallest!
5-3 Ez lehet a végső csapás Zapata Miralles számára, Zverev a brék után adogathat a mérkőzés megnyeréséért.
4-3 Belejöttek a fiúk a szerválásba, 15-re nyert Zverev a harmadik szett 7. játékában.
3-3 Hihetetlen, de igaz! Adogatóként nyert játékot valaki a harmadik szettben, Zapata-Miralles ezzel kiegyenlített!
3-2 Öt játék, 4 break. Vajon ki fog újra adogatóként nyerni?! Most Zapata próbálhatja meg.
3-1 Ismét brék, Zverev nem hagyta Zapata Mirallest egyenlíteni.
2-1 Lehet ebből mégis még meccs?! Zverev ki nem kényszerített hibái miatt elbukta az adogatását.
2-0 Zverev rátaposott a gázpedálra és rögtön elvette Zapata Miralles adogatását a harmadik szett elején.
1-0 Zverev láthatóan szeretné minél előbb lezárni a meccset, hozta is az adogatását.
7-5 Zverev a lehető legjobbkor brékelt újra, elkerülve ezzel az újabb rövidítést. 2 óra 3 perc játék után így az állás 2-0.
6-5 Ismét két bréklabdája volt a spanyolnak, de megint nem sikerült kihasználnia őket.
5-5 Zverevnek nem volt esélye brékelni, 0-ra nyert Zapata Miralles.
5-4 Megvan a fordítás, a világranglista harmadikja könnyedén hozta a szerváját.
4-4 Labdája volt a spanyolnak az 5-3-hoz, de Zverev nagyszerűen védekezett és visszabrékelt.
3-4 Zverevnek két bréklabdát is hárítania kellett, sikerült neki, így életben tartotta reményeit a második szett megnyerésével kapcsolatban.
2-4 Zapata Miralles törte meg a brék-partit és megerősítette előnyét.
2-3 Minden amit tudsz tudok én is, - gondolhatta Zapata Miralles - és pont úgyan úgy 0-ra vette el Zverev adogatását, ahogy azt a német tette az előző játékban.