Marozsán három perc alatt lezárta az esőszünet miatt berekesztett meccsét Umagban

Frissítve 26/07/2023 - 21:16 GMT+2

Plava Laguna Croatia Open Umag - Marozsán Fábián két játszmában legyőzte az argentin Juan Manuel Cerundolót az 560 ezer euró (215 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában, és bejutott a nyolcaddöntőbe.

Marozsán Fábián: "Annyi élményt és gratulációt kaptam, amit soha nem fogok elfelejteni"

Umagi tenisztorna - Marozsán Fábián három percet töltött a pályán szerdán

A találkozó kedden Marozsán 6:3, 5:2-es vezetésénél eső miatt félbeszakadt, így szerdán a világranglistán profi pályafutása legjobbjaként 87. magyar játékos csupán három percet töltött a pályán, mivel az utolsó játékban hozta adogatását.
Marozsánra a spanyol Jaume Munar vár a következő körben.
Eredmény:
1. forduló (a 16 közé jutásért):
  • Marozsán Fábián-Juan Manuel Cerundolo (argentin) 6:3, 6:2

FRISSÍTÉS (21:14) - Piros nem bírt Prizmiccel

Piros Zsombor két játszmában kikapott a hazai közönség előtt szereplő Dino Prizmictől az 560 ezer euró (215 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna szerda esti nyolcaddöntőjében.
A világranglista 124. helyén álló magyar játékos az első szettben kétszer, a másodikban egyszer veszítette el adogatójátékát, így 1 óra 21 perc alatt vereséget szenvedett.