Rengeteg esélyes vág neki a 2025-ös snooker-világbajnokságnak, Ronnie O'Sullivan mindenképp közéjük sorolható
Frissítve 18/04/2025 - 16:05 GMT+2
A Bontószög podcastben Buzás Gábor és Szentimrei Kristóf beszélgetett a 2025-ös snooker-világbajnokság esélyeiről és selejtezős érdekességeiről. Végigmegyünk a legnagyobb favoritokon, illetve megnézzük, hogy ki milyen sorsolást kapott, és azt is, hogy kik okozhatnak meglepetést.
John Higgins sokáig csak ücsörgött, aztán lopott egy nagyot
Videó forrása: Eurosport
Időrendben haladva a selejtezőkkel kezdődik a podcast, elsősorban az utolsó fordulóra, illetve Zhao Xintong teljesítményére koncentrálva. Matthew Selt is szóba kerül, aki meglehetősen gusztustalanul viselkedett és jutott a főtáblára.
Furcsamód Ronnie O'Sullivan tűnik az egyik legnagyobb esélyesnek, bár a fogadóirodák Judd Trumpot és Mark Selbyt tartják a két legnagyobb favoritnak. Vannak még bőven olyanok, akik győzhetnek: szó esik John Higginsről, aki őrült jó formában érkezik, Neil Robertsonról, aki Kristóf favoritja, bár nagyon rossz a mérlege a Crucible-ben.
És ott van még néhány teljesen kiszámíthatatlan nagyágyú: Mark Williams esetében a látása a legnagyobb kérdés, Mark Allennél a jó forma hibádzik, Shaun Murphy esetében pedig a megtépázott önbizalom helyreállítása a legfontosabb kérdés.
World Open
Csúcsteljesítmény Thepchaiya Un-Nooh-tól: maximummal nyert döntőt O'Sullivan ellen
12 órája
Kapcsolódó témák
Hirdetés
Hirdetés