6. perc: Meg is van az első magyar gól! Szalai Ádám készítette le a labdát Szoboszlai Dominiknak, aki egy finom cselt követően tizenhat méterről a kapu bal oldalába gurított. 1-0!

Live comment icon
Itt a vége, a magyar válogatott hozta a kötelezőt, és 4-0-ra nyert San Marino ellen. Most pár nap szünet, aztán a lengyel válogatott következik idegenben.
Magyarország
91. perc - Szalai kapott labdát teljesen üresen a tizenhatoson belül, átemelte a labdát a kapus felett, de fölé ment. Meg les is volt amúgy.
88. perc - Vécsei sokadik próbálkozása már gólt ért. Balogh tekerte be középre a labdát, Battistini felszabadítására pedig a Fradi középpályása érkezett lendületből. 4-0.
Újabb újonc: Balogh Botond a pályán, Botkát váltotta. Szoboszlai is elhagyta a pályát, Hahn János folytatja a helyén.
B. Balogh
csere
B. Balogh
E. Botka
csere
E. Botka
83. perc - Ott a harmadik, megint Szoboszlai. Letámadtuk a vendégeket, Nego labdát szerzett, Szoboszlai pedig a tizenhatos környékéről, ballal kilőtte a jobb alsót egy lapos átlövéssel. 3-0.
D. Szoboszlai
Gól
San Marino
81. perc - Két San Marinó-i összefejelt, ápolni is kellett őket. A szöglet egyébként veszélyes volt, de Szalai próbálkozása elsuhant a kapu mellett.
80. perc - Ez most komoly bravúr Benedettinitől. Varga tizenhat méterről tűzte rá, de a próbálkozása megpattant, így a kapusnak irányt kellett változtatnia, hogy leérjen a bal alsóba.
77. perc - Schäfer ugratta ki a bal szélen Kisst, aki kiszorított helyzetből vette célba a kaput. El is találta, a kapusnak azonban nem okozott gondot.
Újoncot avatunk: Gazdag Dániel helyén Kiss Tamás.
T. Kiss
csere
T. Kiss
D. Gazdag
csere
D. Gazdag
70. perc - Szoboszlai kapott a tizenhatoson belül egy picit pontatlan passzt, a keresztező védőnek sikerült az utolső pillanatban tisztáznia.
67. perc - Újabb szép támadás, ismét eredmény nélkül. Szalai készítette le a labdát Gazdagnak, aki lendületből be is tört a tizenhatoson belülre, majd kitette a labdát szélre. Varga ismét laposan tette keresztbe, Vécsei lövését azonban blokkolták, majd Nego bombázott fölé/mellé.
64. perc - Varga vezette egy az egyben a védőjére a labdát, majd okosan visszagurította a tizenhatoson kívülről érkező Vécsei elé, aki rá is tűzte, sajnos pontatlanul.
57. perc - Szépen járattuk a labdát a tizenhatos előterében, végül Szoboszlai beadására érkezett Botka középen. Sikerült is fejelnie, de a próbálkozása erőtlenre sikeredett, könnyedén védett a kapus.
Kettős csere: Schön Szabolcs helyén Varga Kevin, Nagy Ádámot pedig Schäfer András váltja.
53. perc - Szalai motiváltan játszik, ez látszik. Előbb kicselezett egy San Marinó-i játékost, majd megtolta a kilépő védő mellett a labdát, és nagyjából 10 méterről, kiszorított helyzetből próbálkozott. Benedettini résen volt, szöglet.
49. perc - Szép magyar akció, a lábról lábra jár a labda, végül Nego tette be középre, a San Marinó-i védő érdekes mozdulattal (Hajdú B. István csukagyomrosnak nevezte el) tisztázott.
44. perc - Megyünk a harmadik gólért: ezúttal egy jobb oldali szögletet követően jutott el Nego a lövésig, az viszont elkerülte a kaput. Mivel a vendégek egyik védőjén változtatott irányt a próbálkozás, szöglettel jöhetünk. Spoiler alert: az még ennyire sem volt veszélyes, Szalai sarokkal próbálta meg továbbtenni a labdát, de könnyedén tisztáztak a védők.
42. perc - Nagy szerzett labdát középen, és villámgyorsan megjátszotta Szalait. A center a tizenhatos körül, a kapuval szemben vette át a labdát, majd a védőjéről lefordulva a kapu mellé lőtt. Onnan bravúr lett volna a gólszerzés, a kapus is résen volt.
40. perc - Szoboszlai szabadrúgása elhalt a sorfalban, utána viszont Nagyhoz került a labda, aki a védelem mögé ívelte a labdát a bal oldalon. Szoboszlai lépett ki, és kapásból célba vette Szalait, aki a kelleténél erőszakosabb volt középen, ezért ellene szólt a sípszó.
San Marino
Tomassini hagyja el a pályát, akinek sok gondot okozott Nego. Hirsch folytatja a helyén.