Élő
Élő frissítések
Detti Horvath

Frissítve 09/03/2023 - 20:36 GMT+1

Kár ezért a meccsért, mert nem éreztem azt, hogy a Leverkusen annyival jobban játszott volna, hogy 2-0-ra nyerjen. A Ferencváros szinte egyáltalán nem volt veszélyes a németek kapujára, de talán az egygólos vereség lett volna a reális eredmény. A Ferencváros szurkolói előtt viszont le a kalappal, kiváló hangulatot varázsoltak a stadionba idegenben is.
93. perc
Live comment icon
Ferencváros
Čivić kapott sárga lapot.
92. perc
Ferencváros
Na, a végére csak összejött egy kifejezetten veszélyes helyzet, Čivić indította Gojakot, akinek a középre lőtt labdája Wingohoz került, az amerikai jól passzolt középre Zachariassenhez, a lövése azonban gyenge volt.
91. perc
4 perc a ráadás.
89. perc
Bayer Leverkusen
Wirtz helyén Schick.
87. perc
Ferencváros
Wingo érkezett Botka helyére, Frederiksen pedig Traorét váltotta.
86. perc
Tapsoba góljával 2-0. Hložek nagyjából 30 méterről lőtt nagyszerű szabadrúgást, a kapufáról kipattant a labda, a Fradi játékosai közül erre szinte senki nem számított, így Tapsobának csak az üres kapuba kellett fejelnie a kipattanót.
85. perc
Hložek került helyzetbe a tizenhatoson belül, Abena szépen blokkolta a labdát. Wirtz előkészítéséből került helyzetbe a Leverkusen, elképesztően lát a srác a pályán, és általában pontosan is passzol.
83. perc
Kossounou dobta el a labdát mérgében, amikor egy 50-50 szituációt megint a Fradi javára ítélt a bíró.
80. perc
Ferencváros
Megint egy rossz Čivić-beadás zárt le egy amúgy ígéretes Ferencvárosi támadást.
78. perc
Ferencváros
Marquinhos megsérült, bár lehet, hogy tudná folytatni, de Gojak érkezik a helyére.
77. perc
Megint egy nehezen értelmezhető ítélet az olasz bírótól, miután Abena másodperceken keresztül húzta Wirtz mezét, már-már a sárga lap határán. Még egy sima szabadrúgást se kapott a Leverkusen.
76. perc
Wirtz és Botka kakaskodott egy becsúszás után, mindketten sárga lapot kaptak, így Botka nem játszhat a jövő heti visszavágón.
70. perc
Érdekes, hogy Xabi Alonso lecseréli Diabyt, bár az tény, hogy az első félidőben sokkal aktívabb volt, mint a másodikban. Hložek a helyén.
64. perc
Ferencváros
Egyre jobban kimerészkedik a Fradi, és ebből vannak is helyzetek, de sem igazán komoly ziccert, sem veszélyes lövést nem sikerült még összehozni.
62. perc
Ferencváros
Ryan Mmaee egy fél pályányit küzdött Tah-val a pozícióért és a labdáért, végül az alapvonalon is átvezette a labdát.
60. perc
Cserél a Leverkusen, az elég szürkén játszó Azmoun helyére Amine Adli érkezik.
57. perc
Esiti adta el a labdát a középpályán, Wirtz Diabyt ugratta ki, aki ellőtte keresztbe a kapu előtt.
52. perc
Ferencváros
Čivić szöglete elszállt a túloldalra. Fél perccel később a bosnyák balhátvéd középről, 25 méterről lőtt fölé.