BL-selejtező - Ferencváros-Qarabag 1-3. A Ferencváros búcsúzott a Bajnokok Ligája selejtezőjében. Élőben az Eurosporton!

Live comment icon
A Ferencváros hazai pályán 3-1-es vereséget szenvedett a Qarabagtól a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának keddi visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel alulmaradt a párharcban.
Az azeri bajnok már a hetedik percben vezetést szerzett a francia Abdellah Zoubir góljával, majd a második félidőben az elefántcsontparti Ibrahima Wadji duplájával tette magabiztossá az előnyét. A zöld-fehérek becsületgólját a mali Adama Traore lőtte a hajrában.
Kudarcával a Ferencváros átkerült az Európa-liga selejtezőjének utolsó körébe, ahol az ír Shamrock Rovers és az északmacedón Skupi párharcának győztese lesz az ellenfele. Az első mérkőzést jövő csütörtökön a Groupama Arénában rendezik. A párharc továbbjutója a második számú kupasorozat, míg a vesztese a Konferencia-liga csoportkörében folytathatja szereplését.
End of 2nd Half
A Ferencváros házigazdaként 3-1-re kikapott az azeri Qarabagtól a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának keddi visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel elveszítette a párharcot és az Európa-liga-selejtező negyedik, utolsó körében folytatja szereplését.

Fotó: MTI

Vége a meccsnek, 1-3-mal a Qarabag jut tovább.
91. perc
Thelander fejelt, de nem volt igazán veszélyes.
86. perc
Megvan a szépítés, a 85. percben Traoré bevágja a becsületgólt. 1-3.
A. Traore
Gól
A. Traore
Ferencváros
Ferencváros
84. perc
Civic lejön, Pászka bemegy.
83. perc
Kisebb bunyó, Botka is besárgul.
78. perc
Eldőlt a meccs, Wadji egy hibátlan támadás után berúgja a harmadikat. 0-3.
I. Wadji
Gól
I. Wadji
Garabagh Agdam
75. perc
Mmaee-t meglepte a labda, amit a kapu előtt kapott Laidunitól, de nem tudott lefordulni sem és visszaadni sem.
67. perc
Nagy helyzet a Fradinál, de a kapus ismét véd. Laiduni átadását Traoré lőtte a kapu elé, ahol az azeri nem hagyta tovább fejlődni a támadást.
Mahammadalijevnek, az azeri kapusnak sajnos elég jó meccse van.

Fotó: MTI

62. perc
Bayramov kap egy sárgát Zachariassen lekönyökléséért.
61. perc
109 nap után Ryan Mmaee újra a pályán! Boli megy le.

Fotó: MTI

60. perc
Tokmachoz érkezik Zachariassen labdája, de ezúttal sem sikerül kapuba juttatni.
54. perc
Ott a baj, Kady és Wadji összehozza a Qarabag második gólját. 0-2
I. Wadji
Gól
I. Wadji
A cseh Viktoria Plzen lesz az ellenfele a Ferencvárosnak vagy az azeri Qarabagnak a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező negyedik fordulójában.
A Plzen a harmadik kör első mérkőzésén, majd a keddi visszavágón is 2-1-re győzött a moldovai Sheriff Tiraspol ellen, vagyis magabiztosan, kettős sikerrel lépett tovább az utolsó fordulóba.