Premier League - Élő közvetítés a Manchester City - Manchester United találkozóról

19:24
Live comment icon
Vége: a Manchester City 4-1-re verte a városi riválist.
91'
Mahrez tisztán a kapu előtt kapta a labdát, másodszor is betalált. A partjelző azonban emelte a zászlót, úgyhogy végül a VAR döntötte el: gól. 4-1.
81'
Cancelo ollózva lőtt a kapura, ha bement volna, a hónap legszebb gólja címet már most megajánlottuk volna neki.
80'
A két gólt szerző De Bruyne helyére Gündogan érkezik.
Blocked Shots2
74'
De Geának kellett nagyot védenie, továbbra sem áll le a City.
69'
Mahrez egy szögletet követően a tizenhatosról bombázza be a City harmadik gólját. 3-1

Fouls against1
64'
Kettős csere a Unitednél: Elanga helyére Lingard érkezik, Pogbát pedig Rashford váltja.
Fouls against2
63'
Free Kicks1
62'
20 méteren belülről, szinte a kapuval szemben szabadrúgással jött a City, de Bruyne belelőtte de Gea kezébe.
60'
Elanga veszélyeztetett a kapu előtt, de Cancelo időben megakasztotta a lövését.
57'
Mahrez érkezett a kapu elé de Bruyne szabadrúgására, de nagyon fölé lőtte.
A City Grealish indításával érkezett a kapuhoz, de Wan-Bissaka az útjába állt, Mahrez lövését pedig könnyedén blokkolták.
18:42
Fernandes Ederson kezébe lőtte a labdát.
18:35
Kezdődik a második félidő.
18:21
Félidő.
18:18
A félidő utolsó másodperceiben még volt egy kis kavarodás Ederson kapuja előtt, de az eredmény már nem változott.
18:18
Egy szöglet után Fernandes távoli lövését blokkolták a City játékosai.
18:16
3 perc hosszabbítás következik.
18:14
Mahrez kapura lőtt, de Gea viszont most résen volt.
18:11
Sancho kilőtte a sztratoszférába a labdát, nagyobb helyzet is lehetett volna belőle, de így maximum az összefoglalókba kerülhet be érdekességképp.