Foci-vb

"Szörnyen viselkedtek velünk szemben" - Az irániak szövetségi kapitánya üzent a FIFA-nak

Foci-vb 2026 - Az iráni válogatott szövetségi kapitánya arról panaszkodott az Egyiptom elleni csoportmérkőzésük után, hogy a társrendező, velük háborút vívó USA "szörnyen" bánt velük a világbajnokság alatt, és bár tudja, hogy Gianni Infantino elnök próbálta minimalizálni a kellemetlenségeiket, szerinte a FIFA-nak nem szabadna engednie, hogy egy házigazda ország így kezeljen bárkit.

00:01:4827/06/2026 - 15:20 GMT+2
Videó forrása: SNTV