Foci-vb: kövesd itt élőben a Dél-Korea - Ghána mérkőzés minden fontos pillanatát

Live comment icon
Itt a vége, Dél-Korea kitartóan küzdött az utolsó percekig, de nem sikerült az egyenlítés.
90+6. perc
Koreai Köztársaság
Most a jobboldalról jött egy koreai beadás, amit Zigi kiöklözött, de közben három ghánai védő került a földre, akiket most ápolnak.
90+4. perc
Ismét egy balról jövő koreai lövés, ezúttal Gue-Sung Chotól, de Zigi a helyén volt, és védett a rövid saroknál.
10 perc a ráadás.
84. perc
Megint a baloldal maradt üresen, Jin-Su Kimhez került a labda, de a hátvéd fölé rúgta.
76. perc
Újabb nagy koreai helyzet maradt ki. Egy jobboldali kavarodás után Heung-Min Son egyedül találta magát a büntetőterületen belül, de a lövés nem lett jó, és két ghánai védő is bevetődött elé az utolsó pillanatban, így a labda nem jutott el a kapuig.
75. perc
Zigi védett nagyot a jobb saroknál, miután Kang-In Lee bombázta rá szabadrúgásból.
Ghana
Egy balról belőtt labdánál Williams hatalmas lukat rúgott, de a bogyó tovább gurult, Mohammed Kudus pedig belőtte.
69. perc
Ghana
GÓÓÓL!!!! Újra vezet GHÁNA!!!
Megint a balszélről jött a beadás, és ismét Gue-Sung Cho érkezett középen, három védőt leugorva. Dél-Korea 2 perc alatt egyenlít.
60. perc
HIHETETLEEEEEN!!!! DÉL-KOREA egyenlííít!!!!
A baloldalról jött egy nagyszerű beadás, Gue-Sung Cho remekül lépett ki a védője mögül, és befejelte Dél-Korea első gólját.
58. perc
Góóóóól!!! Szépít Korea!!!
56. perc
Jordan Ayew szöglete után az egyik koreai védő majdnem a saját kapujába fejelte a labdát, de végül kicsivel a léc fölött suhant el.
53. perc
Nagy koreai helyzet marad ki. A balszélről jött a jó beívelés, Gue-Sung Cho fejelt, és a labda a léc alá tartott, de Zigi kiütötte.
50. perc
Ghana
Tariq Lamptey forgatta be a védőit, majd lőtt, de a labda a bal kapufa mellett süvített el.
Megkezdődött a második félidő.
Vége az első félidőnek. A két ghánai gólt leszámítva nem volt igazán nagy helyzet. A mérkőzés elején több kis koreai lehetőséget is feljegyezhettünk, mégis az afrikaiak találtak be kétszer.
5 perc a hosszabbítás
34. perc
Ghana
Ott a MÁSODIK!!! Ghána vezet 2-0-ra. Jordan Ayew tekert középre szépen a baloldalról, középen pedig Mohammed Kudus ugrotta le a védőket, és befejelte a második ghánai gólt.