2-0 a vége, Argentína-Franciaország döntőt rendeznek vasárnap
90+3. perc
A gólvonalról kell menrtenie a franciáknak
79. perc
Franciaország
GÓÓÓÓÓl! 2-0 Mbappé szóló után kerül a labda Kolo Muani elé, aki első labdaérintéséből gült szerez ezen a meccsen
74. perc
Thuram-Fofana összjáték után utóbbi lőtte a kapu fölé a labdát
71. perc
Griezmann beadását a csereként pályára lépő Thuram fejelte mellé
57. perc
Marokkó
Mindent elmond a franciák játékáról, hogy Griezmannak kell saját kapuja előtt menteni egy szép Hakimi-Ziyech-Amrabat háromszögelés után
54. perc
Marokkó
Komoly kavarodás a francia kapu előtt, Amrabat lőtt végül mellé
51. perc
Mbappe viharzott el a bal szélen, Amrabat viszont a 16-oson belül becsúszva szerelte
Elkezdődött a 2. félidő
Vége az első félidőnek
44. perc
Majdnem egyenlít Marokkó, Ziyech szöglete után El Yamiq ollózott(!) a jobb kapufára
40. perc
Újabb Griezmann szöglet, Varane lövi mellé
36. perc
Tchouameni nagy szólója után Mbappe kapott labdát, de a kapusba lőtt, a kipattanót aztán Giroud tekerte mellé
35. perc
Griezmann szöglete után Fofana lőtt az égbe
18. perc
Rögtön jön a válasz: Giroud ló ballal éles szögből, és csak a jobb kapuga mentette meg az újabb góltól Marokkót.
17. perc
Marokkó
Boufal passzával Ziyech lépett ki, de nem találta el a kaput
10. perc
Marokkó
Ounahi tekert szépen 20 méterről a bal sarokra, de Lloris remekül tenyerelte oldalra a labdát
Először hátrányban ezen a vb-n Marokkó.
5 .perc
GÓÓÓÓL! 1-0-ra vezet Franciaország. Theo Hernandez használja ki a marokkói védelmi hibát, akrobatikus mozdulattal lőtt a kapu jobb oldalába.