Kezdőlap
Olimpia
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Kerékpár
Labdarúgás
Tenisz
Még több sport
Kézilabda
Versenynaptár/ Eredmények
Bajnokok Ligája
Világbajnokság
Bejelentkezés
Kezdőlap
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Népszerű sportok
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Még több sport
Összes megjelenítése
Amerikai Foci
Amerikai Foci Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Asztalitenisz
Asztalitenisz Kezdőlap
Eredmények
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Baseball
Baseball Kezdőlap
Eredmények
Birkózás
Birkózás Kezdőlap
Eredmények
Ciklokrossz
Ciklokrossz Kezdőlap
Eredmények
Darts
Darts Kezdőlap
Eredmények
Egyéb
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Formula E
Formula E Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Golf
Golf Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világranglista
DP World Tour
U.S. P.G.A. Tour
Többi verseny
Hírösszefoglalók
Judo
Judo Kezdőlap
Eredmények
Kenu
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Kosárlabda
Kosárlabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Tokyo 2020
Kézilabda
Kézilabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Bajnokok Ligája
Világbajnokság
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Lovaglás
Lovaglás Kezdőlap
Eredmények
Motorsport
Motorsport Kezdőlap
Eredmények
Forma-1
Superbike
Supersport
Salakmotor
FIM EWC
Motokrossz
Többi bajnokság
Műugrás
Műugrás Kezdőlap
Eredmények
Olimpiai Játékok
Olimpiai Játékok Kezdőlap
Videók
Olympic Channel
Olympic Games 2020
Paralimpia
Pályakerékpár
Pályakerékpár Kezdőlap
Bajnokok Ligája
Rögbi
Rögbi Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
Six Nations
Top 14
Premiership
Super Rugby
United Rugby
Champions Cup
Röplabda
Röplabda Kezdőlap
Eredmények
Sakk
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Sportlövészet
Sportmászás
Súlyemelés
Súlyemelés Kezdőlap
Eredmények
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Torna
Torna Kezdőlap
Eredmények
Triatlon
Triatlon Kezdőlap
Eredmények
Téli sportok
Téli sportok Kezdőlap
Eredmények
Alpesi sí
Biatlon
Síugrás
Sífutás
Short track
Mûkorcsolya
Még több sport
Vitorlázás
Vívás
Vívás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Vízilabda
WEC
WEC Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Le Mans 24h
Íjászat
Íjászat Kezdőlap
Eredmények
Ökölvivás
Ökölvivás Kezdőlap
Eredmények
Öttusa
Öttusa Kezdőlap
Eredmények
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Liga Plenitude Asobal vonatkozó mérkőzések
Liga Plenitude Asobal / Regular
Pabellón La Albericia / 14.05.2022
Blendio Sinfín
Befejezett
32
31
Frigoríficos del Morrazo
Összefoglaló
Statisztikák
Tabellák
Kapcsolódó mérkőzések
Liga Plenitude Asobal vonatkozó mérkőzések
Liga Plenitude Asobal vonatkozó mérkőzések
Összes megtekintése
Liga Plenitude Asobal Most élőben (0)
Korábbiak megtekintése
07/05/2022
TM Benidorm
28
27
Abanca Ademar León
Helvetia Anaitasuna
25
23
Blendio Sinfín
Fraikin BM. Granollers
36
35
Rebi Balonmano Cuenca
08/05/2022
Recoletas Atlético Valladolid
28
28
Viveros Herol BM. Nava
13/05/2022
Fraikin BM. Granollers
23
23
Puente Genil
14/05/2022
Bidasoa Irun
33
26
Recoletas Atlético Valladolid
Rebi Balonmano Cuenca
28
28
Bathco BM. Torrelavega
BM Logroño La Rioja
34
31
TM Benidorm
BM Antequera
32
32
FC Barcelona
Viveros Herol BM. Nava
29
30
Bada Huesca
Abanca Ademar León
34
33
Helvetia Anaitasuna
Blendio Sinfín
32
31
Frigoríficos del Morrazo
21/05/2022
FC Barcelona
32
21
Blendio Sinfín
Bathco BM. Torrelavega
24
33
Fraikin BM. Granollers
TM Benidorm
31
26
Viveros Herol BM. Nava
BM Antequera
24
25
Puente Genil
Frigoríficos del Morrazo
32
37
Abanca Ademar León
Helvetia Anaitasuna
33
29
BM Logroño La Rioja
Bada Huesca
30
29
Bidasoa Irun
Recoletas Atlético Valladolid
27
29
Rebi Balonmano Cuenca
További tartalom