Kezdőlap
Olimpia
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Kerékpár
Labdarúgás
Tenisz
Még több sport
Kézilabda
Bajnokok Ligája
Versenynaptár/ Eredmények
Versenynaptár
Tabella
Bejelentkezés
Kezdőlap
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Népszerű sportok
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Még több sport
Összes megjelenítése
Amerikai Foci
Amerikai Foci Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Asztalitenisz
Asztalitenisz Kezdőlap
Eredmények
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Baseball
Baseball Kezdőlap
Eredmények
Birkózás
Birkózás Kezdőlap
Eredmények
Ciklokrossz
Ciklokrossz Kezdőlap
Eredmények
Darts
Darts Kezdőlap
Eredmények
Egyéb
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Formula E
Formula E Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Golf
Golf Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világranglista
DP World Tour
U.S. P.G.A. Tour
Többi verseny
Hírösszefoglalók
Judo
Judo Kezdőlap
Eredmények
Kenu
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Kosárlabda
Kosárlabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Tokyo 2020
Kézilabda
Kézilabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Bajnokok Ligája
Világbajnokság
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Lovaglás
Lovaglás Kezdőlap
Eredmények
Motorsport
Motorsport Kezdőlap
Eredmények
Forma-1
Superbike
Supersport
Salakmotor
FIM EWC
Motokrossz
Többi bajnokság
Műugrás
Műugrás Kezdőlap
Eredmények
Olimpiai Játékok
Olimpiai Játékok Kezdőlap
Videók
Olympic Channel
Olympic Games 2020
Paralimpia
Pályakerékpár
Pályakerékpár Kezdőlap
Bajnokok Ligája
Rögbi
Rögbi Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
Six Nations
Top 14
Premiership
Super Rugby
United Rugby
Champions Cup
Röplabda
Röplabda Kezdőlap
Eredmények
Sakk
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Sportlövészet
Sportmászás
Súlyemelés
Súlyemelés Kezdőlap
Eredmények
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Torna
Torna Kezdőlap
Eredmények
Triatlon
Triatlon Kezdőlap
Eredmények
Téli sportok
Téli sportok Kezdőlap
Eredmények
Alpesi sí
Biatlon
Síugrás
Sífutás
Short track
Mûkorcsolya
Még több sport
Vitorlázás
Vívás
Vívás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Vízilabda
WEC
WEC Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Le Mans 24h
Íjászat
Íjászat Kezdőlap
Eredmények
Ökölvivás
Ökölvivás Kezdőlap
Eredmények
Öttusa
Öttusa Kezdőlap
Eredmények
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Bajnokok Ligája vonatkozó mérkőzések
Bajnokok Ligája / Group Phase
Thun / 13.10.2018
Wacker Thun
Befejezett
25
26
Abanca Ademar León
Összefoglaló
Statisztikák
Tabellák
Kapcsolódó mérkőzések
Bajnokok Ligája vonatkozó mérkőzések
Bajnokok Ligája vonatkozó mérkőzések
Összes megtekintése
Bajnokok Ligája Most élőben (0)
Korábbiak megtekintése
12/09/2018
Dinamo Bucuresti
26
24
Elverum
16/09/2018
Orlen Wisla Plock
34
24
Wacker Thun
20/09/2018
Wacker Thun
26
26
Riihimäen Cocks
22/09/2018
Abanca Ademar León
31
28
Dinamo Bucuresti
23/09/2018
Elverum
28
30
Orlen Wisla Plock
26/09/2018
Dinamo Bucuresti
35
34
Wacker Thun
Orlen Wisla Plock
34
18
Riihimäen Cocks
30/09/2018
Elverum
30
25
Abanca Ademar León
03/10/2018
Riihimäen Cocks
31
32
Dinamo Bucuresti
06/10/2018
Wacker Thun
29
30
Elverum
Abanca Ademar León
27
24
Orlen Wisla Plock
13/10/2018
Wacker Thun
25
26
Abanca Ademar León
14/10/2018
Elverum
28
27
Riihimäen Cocks
Dinamo Bucuresti
24
21
Orlen Wisla Plock
03/11/2018
Riihimäen Cocks
25
28
Elverum
Orlen Wisla Plock
29
28
Dinamo Bucuresti
Abanca Ademar León
24
21
Wacker Thun
08/11/2018
Dinamo Bucuresti
35
30
Abanca Ademar León
10/11/2018
Orlen Wisla Plock
30
28
Elverum
11/11/2018
Riihimäen Cocks
31
29
Wacker Thun
További tartalom