A cél a négyes döntőbe jutás - A Telekom Veszprém a Paris Saint-Germaint fogadja a Bajnokok Ligájában - ÉLŐ

Live comment icon
Győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája szereplését a Telekom Veszprém, 36-34 lett a mérkőzés végeredménye. Három teljesítmény emelkedett ki, Cupara a kapuban parádézott, megfogta az első három hetesét, elöl pedig főleg a második félidőben Lauge (11 gól) és Yahia (8) vitte a hátán a csapatot. A győzelem értékét növeli, hogy Nenadićnak alig volt jó megmozdulása, Nilsson pedig néhány percet tölthetett csak a pályán.
36-34
Syprzak szépít, 14 másodperccel a vége előtt még időt kért Ilić.
36-33
Megvan a győzelem! Yahia előbb eladott egy labdát, majd visszaszerezte, Štrlek ziccerből biztosította be a veszprémi sikert!
35-33
Steinst kellett ápolni, emiatt nem lehet a pályán a hajrában.
35-33
Lauge itt, Kristopans ott. Másfél perc van még.
34-32
Cupara egy nagy bravúrt még bemutatott, a kipattanó viszont maradt a franciáknál, nem sokkal később N. Karabatic találta meg csodás bejátsszással Syprzakot. Kellene még 1-2 gól, 2,5 perc van hátra.
34-31
Lauge újabb bombája (10-nél tart) után Henrik Toft szépít.
33-30
Solé az első játékos, aki hetesből gólt tudott lőni Cuparának.
33-29
Balaguer egy ziccert már csak belőtt, a túloldalon Lauge lendítette tovább a Veszprémet a gödörből.
32-28
Balaguer ordító ziccert lő fölé, hat perc van hátra.
32-28
Sorozatban a harmadik hetest védi Vladimir Cupara, ezúttal Balaguerét.
52. perc
Ligetvári lökte meg Steinset, megint emberhátrányban a Veszprém.
32-28
Rasmus Lauge újabb gólja, 8-nál jár a dán, 10 lövésből.
31-28
Palicka megint üres kapura volt eredményes, bár Cupara majdnem elérte a labdát. Veszprémi időkérés az 52. perc elején.
31-27
10 perc van hátra, mindkét csapat elég könnyen lövögeti a gólokat 7-6 ellen.
30-26
Alighanem Syprzak rémálmaiban egy széttárt karú Cupara fog előtte megjelenni.
30-25
7 mezőnyjátékossal támadt a PSG, Kristopans használta ki. A Veszprém is átáll 7-6-os játékra, Lauge óriási góllal kezdi a felállást.
29-24
Hektikus rohangálás után megint Marguč talál be, ezúttal sima ziccerben, Raúl González időt kér a 48. percben.
28-23
Mit négy, öt! Marguč!
27-23
Lauge megint betalált, a túloldalon pedig Grebille óriási ziccert hagyott ki balszélről, így hiába a két kiállítás, megint 4 góllal vezet a Veszprém