TV-műsor

TV-műsor

11:00

ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

11:45-15:03


Élő
ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

11:45-15:03


Élő
SZERTORNA

SZERTORNA

| DAY 8

11:46-12:25


Élő
BASEBALL

BASEBALL

Férfi | Final Round

11:50-15:03


Élő

12:00

STRANDRÖPLABDA

STRANDRÖPLABDA

Tokió, | 1/8 F, ,

12:00-12:50

ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

12:10-14:43


Élő
ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

12:10-14:43


Élő
KÉZILABDA

KÉZILABDA

Női | Csoportmérkőzés

12:20-14:20


Élő
ASZTALITENISZ

ASZTALITENISZ

1/4F, ,

12:25-15:33


Élő
MŰÚSZÁS

Duet

Női

12:25-14:48


Élő
ASZTALITENISZ

ASZTALITENISZ

1/4F, ,

12:25-15:33


Élő
ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

12:25-15:00


Élő
VIZILABDA

VIZILABDA

Férfi | Csoportmérkőzés

12:40-14:13


Élő
RÖPLABDA

RÖPLABDA

Női | Csoportmérkőzés

12:46-14:51


Élő
LABDARÚGÁS

LABDARÚGÁS

Női |1/2F

12:50-16:03


Élő
ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

12:50-14:13


Élő
LABDARÚGÁS

LABDARÚGÁS

Női |1/2F

12:50-15:00


Élő
SÚLYEMELÉS

+87KG

Női | GROUP A

12:55-15:03


Élő
TOLLASLABDA

TOLLASLABDA

Férfi Egyéni | Bronzmérkőzés

12:55-14:40


Élő

13:00

STRANDRÖPLABDA

STRANDRÖPLABDA

Tokió, | 1/8 F, ,

13:50-14:50


Élő
GYEPLABDA

GYEPLABDA

Női | 1/4F

13:50-15:48


Élő
KOSÁRLABDA

KOSÁRLABDA

Női | Csoportmérkőzés

13:50-16:03


Élő

14:00

KÉZILABDA

KÉZILABDA

Női | Csoportmérkőzés

14:20-16:03


Élő
TOLLASLABDA

TOLLASLABDA

Férfi Egyéni | GOLD MEDAL GAME

14:40-16:03


Élő
STRANDRÖPLABDA

STRANDRÖPLABDA

Tokió, | 1/8 F, ,

14:50-15:53


Élő
RÖPLABDA

RÖPLABDA

Női | Csoportmérkőzés

14:51-16:49


Élő

15:00

KOSÁRLABDA

KOSÁRLABDA

Női | Csoportmérkőzés

15:00-16:00


Élő
RÖPLABDA

- - -

Női | Csoportmérkőzés

15:00-16:28


Élő

16:00

STRANDRÖPLABDA

STRANDRÖPLABDA

Tokió, | 1/8 F, ,

16:00-17:30

SPORTOK

SPORTOK

SPORTOK

16:28-17:00

17:00

SPORTOK

SPORTOK

17:00-17:59

LABDARÚGÁS

LABDARÚGÁS

Tokió |  

17:30-19:00

SÚLYEMELÉS

+87KG

Női | GROUP A

17:59-19:00

19:00

ASZTALITENISZ

ASZTALITENISZ

1/4F, ,

19:00-20:00


Élő
ASZTALITENISZ

ASZTALITENISZ

1/4F, ,

19:00-20:00


Élő
KOSÁRLABDA

KOSÁRLABDA

Női | Csoportmérkőzés

19:00-20:29

ATLÉTIKA

ATLÉTIKA

| 4. Nap

19:00-20:00

20:00

TENISZ

TENISZ

Washington |

20:00-22:00


Élő
ASZTALITENISZ

ASZTALITENISZ

1/4F, ,

20:00-21:00


Élő
ASZTALITENISZ

ASZTALITENISZ

1/4F, ,

20:00-21:00


Élő
TENISZ

Tommy Paul -

Washington |

20:00-22:00


Élő
TENISZ

- -

Washington |

20:00-22:00


Élő
TENISZ

TENISZ

Washington |

20:00-03:00


Élő
SPORTOK

SPORTOK

20:00-20:57

STRANDRÖPLABDA

STRANDRÖPLABDA

Tokió, | 1/8 F, ,

20:29-21:47

SPORTOK

SPORTOK

| 4. Nap

20:57-22:00

21:00

LABDARÚGÁS

LABDARÚGÁS

Női |1/2F

21:47-23:30

22:00

TENISZ

TENISZ

Washington |

22:00-00:00


Élő
TENISZ

TENISZ

Washington |

22:00-00:00


Élő
TENISZ

Marcos Giron - -

Washington |

22:00-00:00


Élő
SPORTOK

SPORTOK

22:00-22:57

SZERTORNA

SZERTORNA

| DAY 8

22:57-00:03

23:00

MÛUGRÁS

SPRINBOARD 3M

Férfi | PRELIMINARY

23:30-00:30