Most az Eurosporton
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(27min)
23:00
23:28
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:00min)
22:00
23:00
Szo
08 dec.
Ma
09 dec.
H
10 dec.
K
11 dec.
Sze
12 dec.
Cs
13 dec.
P
14 dec.
Szo
15 dec.
V
16 dec.
H
17 dec.
K
18 dec.
Nincs elérhető adat
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - 1/4 final
(1h:30min)
3:01Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(1h:00min)
4:31Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(58min)
5:31Szo
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
LANDS OF LEGENDS
(33min)
6:28Szo
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - 1/4 final
(1h:33min)
7:01Szo
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
WINTER SPORTS
(28min)
8:34Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(48min)
9:02Szo
live
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(1h:14min)
9:50Szo
live
ALPESI SÍ - St Moritz
World Cup - St Moritz (Sui)
(1h:44min)
11:04Szo
live
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(1h:15min)
12:48Szo
live
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(1h:38min)
14:03Szo
live
SNOOKER - York
UK Championship - 1/2 final
(1h:21min)
15:41Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(32min)
17:02Szo
live
SZÁNKÓ - Calgary
World Cup - Calgary (Can)
(1h:08min)
17:35Szo
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(6min)
18:42Szo
live
SZÁNKÓ - Calgary
World Cup - Calgary (Can)
(1h:20min)
18:49Szo
live
SNOOKER - York
UK Championship - 1/2 final
(3h:56min)
20:09Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(59min)
3:01Szo
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ SÍ - Copper Mountain
World Cup - Copper Moutain (Usa)
(57min)
4:01Szo
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - 1/4 final
(2h:01min)
4:57Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(1h:02min)
6:59Szo
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ SÍ - Copper Mountain
World Cup - Copper Moutain (Usa)
(1h:20min)
8:01Szo
live
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(1h:36min)
9:20Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(1h:03min)
10:57Szo
live
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(2h:13min)
11:59Szo
live
SNOOKER - York
UK Championship - 1/2 final
(1h:28min)
14:13Szo
Ismétlés
ALPESI SÍ - St Moritz
World Cup - St Moritz (Sui)
(42min)
15:41Szo
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(38min)
16:23Szo
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(32min)
17:01Szo
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
WINTER SPORTS
(26min)
17:33Szo
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(53min)
17:59Szo
live
SNOWBOARD - Copper Mountain
World Cup - Copper Mountain (Usa)
(2h:00min)
18:51Szo
live
SZÁNKÓ - Calgary
World Cup - Calgary (Can)
(1h:01min)
20:51Szo
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(6min)
21:52Szo
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:01min)
21:59Szo
live
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:01min)
22:59Szo
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(12min)
0:04V
Ismétlés
LABDARÚGÁS
MLS - West. Conf. Champs
(59min)
0:16V
Ismétlés
LABDARÚGÁS
MLS - East. Conf. Champs
(50min)
1:16V
live
LABDARÚGÁS
Playoffs - MLS Cup
(2h:03min)
2:05V
live
LABDARÚGÁS
Playoffs - MLS Cup
(10min)
4:09V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(57min)
4:18V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(33min)
5:16V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(29min)
5:49V
Ismétlés
ALPESI SÍ - St Moritz
World Cup - St Moritz (Sui)
(46min)
6:18V
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - 1/2 final
(1h:32min)
7:04V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(39min)
8:35V
live
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(14min)
9:14V
Ismétlés
ALPESI SÍ - St Moritz
World Cup - St Moritz (Sui)
(1h:02min)
9:28V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(1h:04min)
10:31V
live
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(54min)
11:35V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(52min)
12:28V
live
ALPESI SÍ - St Moritz
World Cup - St Moritz (Sui)
(1h:24min)
13:20V
live
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(42min)
14:45V
live
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(1h:28min)
15:27V
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(1h:22min)
16:54V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(46min)
18:16V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(36min)
19:03V
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(7min)
19:39V
live
SNOOKER - York
Nézze most
UK Championship - Final
(3h:15min)
19:45V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(27min)
23:00V
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(7min)
23:28V
SPORTOK
WATTS
(17min)
23:35V
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Playoffs - MLS Cup
(1h:34min)
23:51V
Ismétlés
SZÁNKÓ - Calgary
World Cup - Calgary (Can)
(29min)
0:00V
Ismétlés
SZÁNKÓ - Calgary
World Cup - Calgary (Can)
(34min)
0:30V
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(6min)
1:03V
Ismétlés
SNOOKER - York
SNOOKER
(1h:51min)
1:10V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(58min)
3:01V
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(49min)
3:58V
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - 1/2 final
(2h:10min)
4:48V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(48min)
6:57V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(47min)
7:46V
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(48min)
8:32V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(1h:00min)
9:21V
live
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(1h:27min)
10:20V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(32min)
11:48V
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - 1/2 final
(1h:26min)
12:19V
live
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(1h:42min)
13:45V
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(19min)
15:27V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(35min)
15:46V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(33min)
16:22V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(40min)
16:55V
Ismétlés
SNOWBOARD - Copper Mountain
World Cup - Copper Mountain (Usa)
(51min)
17:34V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(34min)
18:25V
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(59min)
18:59V
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(54min)
19:58V
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(8min)
20:53V
MÛKORCSOLYA - döntők
Nézze most
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:00min)
21:00V
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:00min)
22:00V
live
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(2h:30min)
23:00V
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(33min)
1:26H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(34min)
1:58H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(27min)
2:33H
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(1h:02min)
3:01H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(27min)
4:03H
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(1h:52min)
4:30H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(32min)
6:21H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(38min)
6:54H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(31min)
7:31H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(32min)
8:02H
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Playoffs - MLS Cup
(1h:26min)
8:35H
OLIMPIAI JÁTÉKOK
Hall of Fame - Salt Lake City
(58min)
10:01H
OLIMPIAI JÁTÉKOK
Hall of Fame - Pyeongchang
(57min)
10:58H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(33min)
11:55H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(39min)
12:29H
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(38min)
13:08H
live
SNOOKER - Skót Open
SNOOKER
(4h:58min)
13:45H
LOVAGLÁS - Genf
EQUESTRIANISM
(55min)
18:44H
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(7min)
19:38H
live
SNOOKER - Skót Open
SNOOKER
(4h:08min)
19:45H
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(8min)
23:54H
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(4min)
1:31H
Ismétlés
ALPESI SÍ - St Moritz
World Cup - St Moritz (Sui)
(43min)
1:35H
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(43min)
2:17H
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(1h:28min)
3:01H
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(2h:02min)
4:28H
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(2h:00min)
6:30H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(30min)
8:30H
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:58min)
9:00H
Ismétlés
SNOOKER - York
UK Championship - Final
(1h:46min)
10:59H
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(1h:01min)
12:45H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(31min)
13:46H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(31min)
14:16H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(31min)
14:48H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(27min)
15:18H
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(1h:17min)
15:45H
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
Hall of Fame - Salt Lake City
(57min)
17:03H
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
Hall of Fame - Pyeongchang
(42min)
17:59H
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(1h:05min)
18:41H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(30min)
19:47H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(28min)
20:17H
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(7min)
20:45H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(30min)
20:52H
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(27min)
21:22H
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
World Cup - Beitostolen (Nor)
(45min)
21:49H
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
Hall of Fame - Salt Lake City
(56min)
22:33H
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
Hall of Fame - Pyeongchang
(42min)
23:29H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(23min)
0:01K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(37min)
0:24K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(20min)
1:01K
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(5min)
1:22K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
SNOOKER
(1h:33min)
1:26K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
3:00K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
3:30K
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(30min)
4:00K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 1.nap
(2h:00min)
4:30K
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:00min)
6:30K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
7:30K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
8:00K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 1.nap
(1h:15min)
8:30K
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:00min)
9:45K
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
10:45K
LOVAGLÁS - La Coruña
FEI Világkupa,
(1h:00min)
12:45K
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(5h:00min)
13:45K
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(1h:00min)
18:45K
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:45K
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(4h:05min)
19:50K
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55K
Ismétlés
SPORTOK
WATTS
(15min)
0:11K
Ismétlés
HÍREK
EUROSPORT NEWS
(7min)
0:27K
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
ISU Grand Prix - Vancouver (Can)
(57min)
0:33K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(33min)
1:30K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
World Cup - Val d'Isère (Fra)
(26min)
2:03K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
World Cup - Pokljuka (Slo)
(30min)
2:29K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 1.nap
(1h:30min)
3:00K
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(1h:00min)
4:30K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
5:30K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
6:00K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 1.nap
(2h:00min)
6:30K
Ismétlés
SPORTOK
WATTS
(45min)
8:30K
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők Gála
(1h:00min)
9:15K
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
(45min)
10:15K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 1.nap
(2h:00min)
11:00K
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(1h:00min)
13:00K
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
14:00K
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:00min)
16:00K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
17:00K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
17:30K
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
(30min)
18:00K
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(1h:45min)
18:30K
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:25min)
20:15K
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
21:40K
Ismétlés
SPORTOK
WATTS
(45min)
21:45K
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(1h:55min)
22:30K
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
0:00Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
0:30Sze
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(30min)
1:00Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(1h:30min)
1:30Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
3:00Sze
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(30min)
3:30Sze
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
(30min)
4:00Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(2h:00min)
4:30Sze
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
6:30Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(1h:30min)
8:30Sze
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(1h:00min)
10:00Sze
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:00min)
11:00Sze
Ismétlés
LOVAGLÁS - Genf
Rolex Grand Slam, Genf
(1h:00min)
12:00Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(45min)
13:00Sze
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(5h:00min)
13:45Sze
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
18:45Sze
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(25min)
19:15Sze
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:40Sze
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(4h:10min)
19:45Sze
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55Sze
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
0:25Sze
Ismétlés
SPORTOK
WATTS
(55min)
0:30Sze
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
1:25Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
1:30Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
2:00Sze
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
(30min)
2:30Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(1h:30min)
3:00Sze
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
4:30Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(2h:00min)
6:30Sze
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
8:30Sze
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
9:30Sze
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 2.nap
(1h:30min)
11:30Sze
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
13:00Sze
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(1h:00min)
14:00Sze
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
(30min)
15:00Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
15:30Sze
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
16:00Sze
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:15min)
18:00Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
19:15Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(25min)
19:45Sze
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
20:10Sze
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
20:15Sze
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(1h:00min)
21:15Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
22:15Sze
Ismétlés
LABDARÚGÁS
Amerikai Labdarúgó bajnokság, Döntő
(1h:40min)
22:45Sze
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
0:00Cs
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(30min)
0:30Cs
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(25min)
1:00Cs
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
1:25Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(1h:30min)
1:30Cs
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Men 4x10km Final
(30min)
3:00Cs
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(1h:00min)
3:30Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(2h:00min)
4:30Cs
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(30min)
6:30Cs
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val d'Isere
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
(30min)
7:00Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
7:30Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
8:00Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(1h:30min)
8:30Cs
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
10:00Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
10:30Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
11:00Cs
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(30min)
11:30Cs
live
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
(1h:30min)
12:00Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
13:30Cs
live
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:30min)
14:00Cs
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(2h:30min)
15:30Cs
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
18:00Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(1h:10min)
18:30Cs
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:40Cs
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(4h:10min)
19:45Cs
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55Cs
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
0:25Cs
Ismétlés
MÛKORCSOLYA - döntők
Grand Prix, döntők
(2h:00min)
0:30Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
2:30Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(1h:30min)
3:00Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
4:30Cs
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
5:00Cs
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
5:30Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(2h:00min)
6:30Cs
Ismétlés
BIATLON - Pokljuka
Világkupa Szlovénia Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
8:30Cs
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
9:00Cs
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
9:30Cs
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(30min)
10:30Cs
live
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(1h:30min)
11:00Cs
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 3.nap
(1h:15min)
12:30Cs
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(1h:45min)
13:45Cs
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(1h:00min)
15:30Cs
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
16:30Cs
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
17:30Cs
Ismétlés
SÍFUTÁS - Beitostolen
Világkupa Beitostolen Norvégia Női 5x4km váltó
(30min)
18:30Cs
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
(1h:00min)
19:00Cs
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(55min)
20:00Cs
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
20:55Cs
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(1h:00min)
21:00Cs
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(45min)
22:00Cs
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:15min)
22:45Cs
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
0:00P
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
1:00P
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(1h:30min)
1:30P
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(30min)
3:00P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
3:30P
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(2h:00min)
4:30P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
6:30P
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(1h:00min)
7:30P
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(1h:30min)
8:30P
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(45min)
10:00P
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
(1h:00min)
10:45P
live
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-mûlesiklás Olaszország
(1h:45min)
11:45P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(30min)
13:30P
live
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(1h:30min)
14:00P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
15:30P
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-mûlesiklás Olaszország
(1h:15min)
16:30P
live
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(1h:15min)
17:45P
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:00P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(40min)
19:05P
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(3h:10min)
19:45P
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
22:55P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(1h:00min)
23:00P
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
0:00P
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(25min)
0:30P
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
0:55P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
1:00P
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ MOTOKROSSZ (FMX) - Shenzhen
Ugrások éjszakája , Shenzhen
(1h:00min)
2:00P
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(1h:30min)
3:00P
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
(1h:00min)
4:30P
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(1h:00min)
5:30P
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open 4.nap
(2h:00min)
6:30P
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(1h:15min)
8:30P
Ismétlés
TÉLI SPORTOK
Chasing History
(30min)
9:45P
Ismétlés
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(45min)
10:15P
live
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(3h:30min)
11:00P
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(4h:30min)
14:30P
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(55min)
19:00P
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:55P
live
KERÉKPÁR - London
, London 1.nap
(3h:00min)
20:00P
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(55min)
23:00P
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55P
Ismétlés
KERÉKPÁR - London
, London 1.nap
(1h:30min)
0:00Szo
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(1h:30min)
1:30Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(1h:00min)
3:00Szo
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(30min)
4:00Szo
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(2h:00min)
4:30Szo
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(1h:00min)
6:30Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(1h:05min)
7:30Szo
Ismétlés
FORMULA-E
FIA Bajnokság, Szezon áttekintés
(25min)
8:35Szo
live
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia selejtezõ
(1h:00min)
9:00Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(1h:00min)
10:00Szo
live
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km Nõi üldözéses verseny
(1h:15min)
11:00Szo
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia selejtezõ
(30min)
12:15Szo
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Bevezetés
(15min)
12:45Szo
live
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(1h:15min)
13:00Szo
live
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
(1h:00min)
14:15Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(30min)
15:15Szo
live
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(2h:05min)
15:45Szo
SZÁNKÓ - Lake Placid
Világkupa, Lake Placid Férfi második futam
(40min)
17:50Szo
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
18:30Szo
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
(40min)
19:00Szo
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:40Szo
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(3h:40min)
19:45Szo
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:25Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:00min)
23:30Szo
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(1h:25min)
0:00Szo
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
1:25Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(45min)
1:30Szo
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(45min)
2:15Szo
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(1h:30min)
3:00Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc Selejtező HS 137 Férfiak
(1h:00min)
4:30Szo
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(1h:00min)
5:30Szo
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Negyeddöntő
(1h:45min)
6:30Szo
live
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea Férfi döntő
(1h:00min)
8:15Szo
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km férfi sprint
(1h:00min)
9:15Szo
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Női 7,5km sprintverseny
(45min)
10:15Szo
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi szuperóriás-mûlesiklás Olaszország
(1h:00min)
11:00Szo
live
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
(1h:45min)
12:00Szo
live
SÍFUTÁS - Davos
Világkupa Davos Svájc Szabadstílusú sprint N
(1h:30min)
13:45Szo
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(2h:15min)
15:15Szo
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(45min)
17:30Szo
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(55min)
18:15Szo
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:10Szo
live
KERÉKPÁR - London
, London 2.nap
(3h:00min)
19:15Szo
live
LOVAGLÁS - Prága
Global Champions Tour, Prága
(1h:00min)
22:15Szo
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(40min)
23:15Szo
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55Szo
Ismétlés
KERÉKPÁR - London
, London 2.nap
(1h:00min)
0:30V
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(1h:30min)
1:30V
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
3:00V
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(2h:00min)
4:30V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria 10km Nõi üldözéses verseny
(30min)
6:30V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
7:00V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
(1h:00min)
7:30V
Ismétlés
LOVAGLÁS - Prága
Global Champions Tour, Prága
(1h:00min)
8:30V
Ismétlés
SPORTOK
WATTS
(15min)
9:30V
live
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
(1h:15min)
9:45V
live
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(1h:45min)
11:00V
live
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi óriás-mûlesiklás 2.futam Olaszország
(1h:15min)
12:45V
live
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(2h:00min)
14:00V
live
SZÁNKÓ - Lake Placid
Világkupa, Lake Placid Női második futam
(1h:00min)
16:00V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(55min)
17:00V
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
17:55V
live
SZÁNKÓ - Lake Placid
Világkupa, Lake Placid Sprint
(1h:45min)
18:00V
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(3h:10min)
19:45V
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
22:55V
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(1h:30min)
23:00V
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(1h:25min)
0:00V
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
1:25V
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:00min)
1:30V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi 12,5km üldözéses verseny
(30min)
2:30V
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(1h:30min)
3:00V
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
4:30V
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(30min)
6:00V
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Elődöntő
(2h:00min)
6:30V
Ismétlés
ALPESI SÍ - Val Gardena - Groeden
Világkupa Val Gardena - Groeden Férfi lesiklás N Olaszország
(1h:00min)
8:30V
live
SÍFUTÁS - Davos
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
(1h:00min)
9:30V
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:00min)
10:30V
live
SÍFUTÁS - Davos
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
(1h:15min)
11:30V
Ismétlés
SÍFUTÁS - Davos
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
(45min)
12:45V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(30min)
13:30V
live
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(1h:30min)
14:00V
live
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:30min)
15:30V
Ismétlés
SÍFUTÁS - Davos
Világkupa Davos Svájc Férfi 15km szabadstílus
(45min)
17:00V
Ismétlés
SÍFUTÁS - Davos
Világkupa Davos Svájc Női 10km szabadstílus
(45min)
17:45V
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:25min)
18:30V
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
19:55V
live
KERÉKPÁR - London
, London 3.nap
(3h:00min)
20:00V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(55min)
23:00V
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55V
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(1h:00min)
0:30H
Ismétlés
KERÉKPÁR - London
, London 3.nap
(1h:30min)
1:30H
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
3:00H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi óriás-mûlesiklás 2.futam Olaszország
(30min)
4:30H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
5:00H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(45min)
7:00H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(45min)
7:45H
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
8:30H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
10:00H
live
LABDARÚGÁS
UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
(30min)
12:00H
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(30min)
12:30H
live
LABDARÚGÁS
UEFA Europa Liga, sorsolás
(30min)
13:00H
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
13:30H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
15:00H
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(30min)
17:00H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi óriás-mûlesiklás 2.futam Olaszország
(30min)
17:30H
live
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(2h:00min)
18:00H
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
20:00H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(25min)
20:05H
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(1h:00min)
20:30H
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(1h:00min)
21:30H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(55min)
22:30H
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(10min)
23:25H
SPORTOK
WATTS
(10min)
23:35H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:45min)
23:45H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:25min)
0:00H
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
1:25H
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(45min)
1:30H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(45min)
2:15H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
3:00H
Ismétlés
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia 1 forduló
(30min)
5:00H
Ismétlés
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(1h:30min)
5:30H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
7:00H
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(1h:00min)
9:00H
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
10:00H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(1h:00min)
11:30H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(1h:00min)
12:30H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:30min)
13:30H
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(1h:00min)
15:00H
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
16:00H
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:30min)
17:30H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(30min)
19:00H
live
SZABADSTÍLUSÚ SÍ - Arosa
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
(1h:15min)
19:30H
Ismétlés
SPORTOK
WATTS
(10min)
20:45H
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
20:55H
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(1h:00min)
21:00H
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(1h:00min)
22:00H
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(55min)
23:00H
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
23:55H
Ismétlés
ASZTALITENISZ - Korea
, Korea
(1h:30min)
1:30K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(1h:00min)
3:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(45min)
4:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(45min)
4:45K
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
5:30K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:30min)
7:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(30min)
8:30K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(1h:00min)
9:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(45min)
10:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(45min)
10:45K
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
11:30K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
13:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(45min)
15:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(45min)
15:45K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(1h:30min)
16:30K
Ismétlés
LOVAGLÁS - Prága
Global Champions Tour, Prága
(1h:00min)
18:00K
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(55min)
19:00K
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(10min)
19:55K
MOTORSPORT
(10min)
20:05K
FORMULA-E - Szaud-Arábia
FIA Bajnokság, Szaud-Arábia Áttekintés
(1h:00min)
20:15K
AUTÓVERSENY - Season Review
WTCR, Season Review
(1h:00min)
21:15K
AUTÓVERSENY
WTCR
(30min)
22:15K
RALI - Season Review
FIA Rali Európa-bajnokság, Season Review
(1h:00min)
22:45K
AUTÓVERSENY - Japán
, Japán
(25min)
23:45K
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:25min)
0:00K
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
1:25K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:30min)
1:30K
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(1h:00min)
3:00K
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ SÍ - Arosa
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
(1h:00min)
4:00K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:00min)
5:00K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(1h:00min)
7:00K
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ SÍ - Arosa
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
(1h:00min)
8:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(1h:00min)
9:00K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(2h:05min)
10:00K
Ismétlés
ALPESI SÍ - Alta Badia
Világkupa Alta Badia Férfi Parallel Giant Slalom Olaszország
(55min)
12:05K
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
13:00K
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(1h:00min)
14:30K
Ismétlés
OLIMPIAI JÁTÉKOK
HOME OF THE OLYMPICS
(1h:00min)
15:30K
Ismétlés
SZABADSTÍLUSÚ SÍ - Arosa
FIS Világkupa, Arosa Ski Cross
(30min)
16:30K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(1h:00min)
17:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Férfi váltó
(1h:00min)
18:00K
Ismétlés
SNOOKER - Skót Open
Home Nations Series , Skót Open Döntő
(1h:55min)
19:00K
Ismétlés
HÍREK
Eurosport 2 Hírek
(5min)
20:55K
Ismétlés
LABDARÚGÁS - Uruguay
FIFA Női U-17 VB, Uruguay Döntő
(1h:00min)
21:00K
Ismétlés
SÍUGRÁS - Engelberg
Világkupa Engelberg Svájc HS 137
(1h:30min)
22:00K
Ismétlés
BIATLON - Hochfilzen
Világkupa Ausztria Nõi váltó
(30min)
23:30K
Előző
Következő