A pénteki elődöntőben Mannarino a második helyen kiemelt holland Botic van de Zandschulpot győzte le két szettben, ráadásul az elsőben egyetlen játékot sem veszített. A világranglista 65. helyezettje 11. alkalommal jutott döntőbe az ATP-sorozatban, eddigi mérlege egy győzelem és kilenc vereség.

Winston-Salem Open : A Mannarino - Van de Zandschulp (6-0 6-4) mérkőzés összefoglalója

A másik elődöntőben Györe a svájci Marc-Andrea Hüslert búcsúztatta ugyancsak két szettben. Mindkét felvonás rövidítésben dőlt el, az elsőben Hüslernek 5:4-nél két játszmalabdája is volt, a másodikban a vajdasági teniszező a kilencedik meccslabdájánál tudta lezárni a találkozót.
Winston-Salem Open
Mannarino tornagyőzelemmel melegített a US Openre
28/08/2022 - 07:48
Djere a negyedik fináléjára készülhet, eddig kétszer nyert és egyszer veszített.
A döntő magyar idő szerint szombaton 23 órakor kezdődik.