Nem sikerült a bravúros fordítás Bondár Annának a Grand Slam-bajnok ellen, kiesett Wimbledonban

Frissítve 06/07/2023 - 16:24 GMT+2

Wimbledon - Bondár Anna három szettben kikapott a kanadai Bianca Andreescutól a wimbledoni teniszbajnokság első fordulójában, csütörtökön. Így csupán egyetlen magyar maradt versenyben a női tornán.

Bondár Anna

Wimbledon - Bondár Anna kikapott Andereescutól

Az amerikai nyílt bajnokság 2019-es győztese az első szettben sokat hibázott, de ellenfele ezeket még nem tudta kihasználni. A második felvonásban 2:3 után sorozatban négy játékot nyert Bondár, ezzel egyenlített, de a harmadik játszmát nagyon rosszul kezdte (0:4), és a folytatásban már nem volt esélye.
A csütörtökön kora délután a második fordulóba jutott Gálfi Dalma következő ellenfele a német Jule Niemeier lesz, aki a 16. helyen kiemelt cseh Karolina Muchovát búcsúztatta.