Csoportelsőként jutottak tovább a britek

Második összecsapásukat is megnyerték a britek az újonnan életre hívott, Ausztráliban zajló tenisz United Kupán, ezzel már biztosan az élen végeznek a csoportjukban és játszhatnak majd az elődöntőért.

Cameron Norrie at the United Cup

Fotó: Getty Images

A britek az első körben az ausztrálokat múlták felül 3-2-re, majd a másodikban a spanyoloknál bizonyultak jobbnak 4-1-re.
A jövő vasárnapig tartó ausztráliai viadalon a párharcok két női és két férfi egyesből, valamint egy vegyes párosból állnak. A körmérkőzéses szakaszt Brisbane-ben, Perth-ben és Sydneyben rendezik, mindkét helyszínen két csoport küzdelmei zajlanak. Mindegyik helyszínen a két csoportgyőztes játszik az elődöntőért, és a legjobb négy közé negyedikként a legjobb mutatóval rendelkező vesztes is bekerül. Az elődöntőkre és a fináléra Sydneyben kerül sor.
A tornán 15 millió dollárt osztanak szét, a győztesek a pénzdíj mellett 500 világranglistaponttal is gazdagodnak a férfi sorozatot szervező ATP és a női versenyeket összefogó WTA rangsorában.Nagy-Britannia - Spanyolország 4-1 Daniel Evans - Albert Ramos-Vinolas 6:3, 1:6, 6:3 Harriet Dart-Paula Badosa 7:6 (8-6), 6:7 (5-7), 1:6 Dart, Jonny O'Mara-Jessica Bouzas Maneiro, David Vega Hernandez 3:6, 6:2, 10-5
Csatlakozz a több mint 3 millió felhasználóhoz az appunkon
Legyenek mindig kéznél a legfrissebb sporthírek, eredmények, élő közvetítések
Letöltés
Cikk megosztása
Hirdetés
Hirdetés