Fucsovicsék szettelőnyből kaptak ki párosban

Publikálva 16/02/2022 - 21:02 GMT+1

A kazah Alexander Bublik oldalán induló Fucsovics Márton búcsúzott párosban a Dohában zajló 1,2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán.

Fucsovics Márton

Dohai tenisztorna - Fucsovicsék búcsúztak

Fucsovics és a kazah Alexander Bublik kettőse a hétfői nyolcaddöntőben bravúrral búcsúztatta a második helyen kiemelt Ivan Dodig, Michael Venus horvát, új-zélandi duót. A szerdai folytatásban a kazah Andrey Golubev és francia Fabrice Martin állt a háló túloldalán, a meccs két szett után döntő rövidítésbe torkollott, amelyben az ellenfél 8-3-ra elhúzott, és innen már nem volt visszaút Fucsovicsék számára.
A magyar teniszező egyesben a negyeddöntőre készülhet, melyben csütörtökön a harmadik helyen kiemelt georgiai Nikoloz Basilashvili vár rá.

Eredmény, páros, negyeddöntő:

• Andrey Golubev, Fabrice Martin (kazah, francia)-Fucsovics Márton, Alexander Bublik (magyar, kazah) 3:6, 6:4, 10-7 - döntő rövidítés