Bondár elődöntőbe jutott párosban Palermóban

Eurosport Magyarország

Publikálva 21/07/2022 - 20:26 GMT+2

Bondár Anna a belga Kimberley Zimmermann oldalán bejutott az elődöntőbe a Palermóban zajló 250 ezer dollár (100 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna páros versenyében.

Bondár Anna

A harmadik helyen kiemelt magyar, belga kettős két játszmában, komolyabb nehézség nélkül győzte le a Jessy Rompies, Olivia Tjandramulia indonéz, ausztrál duót. A meccs 53 percig tartott.
Bondárék a fináléba kerülésért az elsőként rangsorolt Alexa Guarachi, Asia Muhammad chilei, amerikai kettőssel találkoznak pénteken.
A magyar játékos egyesben is érdekelt a negyeddöntőben: pénteken a negyedikként rangsorolt spanyol Sara Sorribes Tormóval játszik.