Babosék hatalmas csatában jutottak nyolcaddöntőbe Rómában

Publikálva 12/05/2023 - 21:41 GMT+2

Internazionali BNL d'Italia - Babos Tímea - oldalán a kazah Anna Danilinával - nyolcaddöntőbe jutott női párosban a római salakpályás tenisztornán. Korábban, a pénteki játéknapon Fucsovics Márton is győzni tudott, így ott van a férfi egyes harmadik fordulójában.

Babos Tímea (Fotó: Hungarian Tennis/Facebook)

Fotó: facebook

Római tenisztorna - Nyolcaddöntőbe jutottak Babosék

A magyar-kazah duó - amely legutóbb Madridban az első fordulóban búcsúzott - a hetedik kiemelt Asia Muhammad, Giuliana Olmos amerikai, mexikói kettőssel csapott össze pénteken. Az első szettet elbukta, majd a másodikban egyenlített, végül a döntő rövidítésben 10-6-ra jobbnak bizonyult ellenfelénél.
Babos és Danilina a negyeddöntőért a Victoria Azarenka, Beatriz Haddad Maia fehérorosz, brazil kettőssel mérkőzik majd meg