Babosék nem bírtak az első kiemelttel Hobartban

Hobart International - Babos Tímea oldalán Tereza Mihalikovával kikapott az első fordulóban párosban a 259 ezer dollár (103 millió forint) összdíjazású keménypályás hobarti női tenisztornán.

Babos Tímea - fotó: William West

Fotó: AFP

Hobarti tenisztorna - Babosék nem bírtak az első kiemelt párossal

A magyar-szlovák duó kedden az első helyen kiemelt belga Kirsten Flipkensszel és német Laura Siegemunddal csapott össze, s mindkét szettben egyszer elvesztette az adogatását, ami elegendőnek bizonyult az ellenfélnek a győzelemhez.
Babos decemberben, csaknem másfél éves szünet után ismét együtt indult párosban a francia Kristina Mladenoviccsal, akivel rögtön megnyerték a dubaji versenyt. A kétszeres WTA-világbajnok és négyszeres Grand Slam-tornagyőztes duó a múlt héten, Adelaide-ben a nyolcaddöntőig jutott, ezen a héten külön versenyeznek, de a hétfőn rajtoló Australian Openen már ismét együtt szerepelnek.
Eredmény:páros, 1. forduló (a 8 közé jutásért):
(MTI)
Csatlakozz a több mint 3 millió felhasználóhoz az appunkon
Legyenek mindig kéznél a legfrissebb sporthírek, eredmények, élő közvetítések
Letöltés
Cikk megosztása
Hirdetés
Hirdetés