Jabeur idei első döntőjét játszhatja Charlestonban
Credit One Charleston Open - Elsőként a tunéziai Ons Jabeur jutott be a döntőbe a 780 ezer dollár (271 millió forint) összdíjazású charlestoni salakpályás női tenisztornán. A világranglista ötödik helyezettje - aki februárban kisebb műtéten esett át - idén először játszhat majd finálét.
Australian Open: Vondrousova - Jabeur - a mérkőzés legjobb pillanatai
Videó forrása: Eurosport
Charlestoni tenisztorna - Jabeur idén először döntős
Az afrikai játékos Daria Kasatkina elleni elődöntőjét az első szettben eső zavarta meg, az orosz 5:3-as vezetésénél kellett félbeszakítani a játékot. A két fél több mint három órás kényszerszünet után térhetett csak vissza a pályára, de innentől kezdve már Jabeur irányított és két szoros játszmában nyert.
Jabeur tavaly is döntős volt Charlestonban és elképzelhető, hogy ezúttal is a címvédő Belinda Bencic lesz a riválisa. A svájci teniszező és az első helyen kiemelt amerikai Jessica Pegula elődöntőjének folytatását - a második szett rövidítésében - vasárnapra halasztották.
Eredmény:elődöntő:
később:Pegula (amerikai, 1.)-Bencic (svájci, 4.)
(MTI)
Kapcsolódó témák
Hirdetés
Hirdetés
/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/09/16/image-96003c89-cf48-4721-828c-1772716592b4-68-310-310.jpeg)