Fritz szégyelli, hogy feladta; Raducanu megküzdött a továbbjutásért

Frissítve 05/08/2022 - 11:12 GMT+2

A harmadik helyen kiemelt amerikai Taylor Fritz feladta a nyolcaddöntőjét a Washingtonban zajló keménypályás tenisztornán. A férfiaknál további három mérkőzést is elkezdtek csütörtökön, de azokon esőszünetet kellett tartani, és végül a folytatást péntekre halasztották.

Taylor Fritz

Washingtoni tenisztorna - Feladta nyolcaddöntőjét a harmadik kiemelt

A világranglista 13. helyezettje 6:3-ra megnyerte az első szettet a 16. kiemelt brit Daniel Evans ellen, majd a második játszma rövidítésében 6-5-nél mérkőzéslabdája volt, ám a folytatásban már csak az ellenfele szerzett pontot, így egyenlített. Fritz a harmadik felvonásban 4:1-es hátrányban adta fel a találkozót.
A meccs után az amerikai elmondta, szégyelli, hogy 2 óra 15 perc után így kellett döntenie, de Wimbledon óta - ahol a negyeddöntőig jutott - lábfájdalmakkal küszködik, ezért nem tudta végigjátszani a nyolcaddöntőt.

ATP Washington: Fritznek fel kellett adnia Evans ellen