Három magyarral rajtol az Australian Open, tele vagyunk izgalmas párosításokkal

Frissítve 13/01/2024 - 08:42 GMT+1

Jön a 2024-es Australian Open! Ez nem jelenthet mást, mint azt, hogy megnéztük a két ágrajzot és a kiemelkedő párosításokat az első fordulóban. Tippeltünk továbbá a negyeddöntős párosításokra is, ahol voltak bátor vállalások. Az év első GS-tornája január 14-én kezdődik, magyar idő szerint vasárnap hajnalban. Három magyarral: Fucsovics Mártonnal, Valkusz Mátéval és Marozsán Fábiánnal a főtáblán.

Ki nyeri az Australian Opent?

Egyelőre ettől a választól még kicsivel több mint két hét választ el minket, de a sorsolás után már volt miről beszélnünk. Az adás elején nevet kapott az Australian Open alatt a stúdióban vendégeskedő vombatunk is, a lényegi kérdések így hamar eldőltek.
Viccet félretéve: kibeszéltük a női és férfi ágrajz előzetesen legjobbnak és legizgalmasabbnak tűnő mérkőzéseit, kiemeltünk egy-egy meccset, amit biztosan érdemes lesz megnéznetek az első körből, de nem maradhatott ki a biztos döntő szettes megérzésünk, továbbá egy meglepetésbúcsúzót is megneveztünk. Tippeltünk negyeddöntős párosításokat is, maradjunk annyiban, hogy nem adjuk fel a kudarcok ellenére.