Korábbi pozitív koronavírustesztje miatt nem indul az ausztrál nyílt teniszbajnokságon Andy Murray.

A 33 éves skót játékos múlt csütörtökön - amikor kiderült a fertőzöttsége - még úgy nyilatkozott, bízik abban, hogy részt tud venni Melbourne-ben az év első Grand Slam-tornáján.
Andy Murray koronavírusos, lemaradhat az Ausztrál Openről | Eurosport
Pozitív lett Andy Murray koronavírus-tesztje - írja a Mirror . A háromszoros Grand Slam-bajnok teniszező Surrey-ben található otthonában vonult karanténba, és változatlanul bízik abban, hogy ott lehet az Australian Openen. Persze csak akkor, ha az mindenki számára biztonságos.
Australian Open
Nincs szponzora, éveken át ugyanazzal az ütővel játszott, mégis övé volt az AO egyik legnagyobb
24/02/2021 15:46
A háromszoros GS-tornagyőztes - Ausztráliában ötszörös döntős - teniszező az elmúlt egy hétben házi karanténban volt, ám mostanra eldőlt, a viadal február 8-i rajtja előtt nem tudja letölteni a 14 napos kötelező karantént Ausztráliában, ahova egyelőre nem utazhat el.
A hosszú ideig sérüléssel bajlódó, kétszeres olimpiai bajnok Murray csak a 122. a világranglistán, Melbourne-ben szabadkártyával indult volna.
MTI
Akkora volt a nyomás az Ausztrál Open versenyigazgatóján, hogy még a családját is elköltöztette
23/02/2021 13:22