Ismét sűrű lesz sport szempontból a vasárnap, hiszen már dübörögnek a nagy európai labdarúgó bajnokságok, véget ér a berlini úszó Európa-bajnokság. Emellett Belgiumban lesz egy újabb Forma-1-es futam, Grúziában pedig sorsdöntő Eb-selejtező vár férfi kosarasainkra.
M1:
13.30- Forma-1 Belga nagydíj (ÉLŐ)
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
16.25- Úszó Európa-bajnokság, Berlin, döntők (ÉLŐ)
Duna TV:
16.30- Labdarúgó NB I, Ferencváros - Nyíregyháza (ÉLŐ)
Sport1:
09.15- Kézilabda, Elek Gyula Kupa, Siófok - Kragujevac (ÉLŐ)
11.45- Kézilabda Elek Gyula Kupa FTC - Baia Mare (ÉLŐ)
16.45- Labdarúgás, holland bajnokság Ajax - PSV (ÉLŐ)
19.00- Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar - Real Sociedad (ÉLŐ)
21.00- Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona - Elche (ÉLŐ)
Sport2:
18.15- Labdarúgás, NB I, Pécsi MFC - DVTK (ÉLŐ)
20.30- Labdarúgás, NB I, DVSC Teva - Haladás (ÉLŐ)
SportKlub:
13.45- Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon - Lens (ÉLŐ)
16.45- Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne - Rennes (ÉLŐ)
19.00- Salakmotor, Extraliga Leszno - Gorzów (ÉLŐ)
23.00- Labdarúgás, MLS Portland Timbers - Seattle Sounders (ÉLŐ)
Eurosport:
09.30- Úszó Eb, Berlin, úszás előfutamok (ÉLŐ)
11.45- Autóverseny, Porsche Szuperkupa (ÉLŐ)
12.30- Autóverseny, Red Bull Ring (ÉLŐ)
15.30- Kerékpár, Vattenfall Cyclassic (ÉLŐ)
16.45- Kerékpár, Vuelta, 2. szakasz (ÉLŐ)
18.00- Úszó Eb, Berlin, női 3 méteres műugrás döntő (ÉLŐ)
19.00- Úszó Eb, Berlin, úszó döntők (felvételről)
20.00-Sznúker, European Tour döntő, Fürth (ÉLŐ)
21.45- Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, bronzmérkőzés (ÉLŐ)
00.15- Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, döntő (ÉLŐ)
Eurosport2:
08.00- Síugrás, Grand Prix, Hakuba (felvételről)
10.00- Sznúker, European Tour nyolcaddöntő, Fürth (ÉLŐ)
13.00- Sznúker European Tour negyeddöntő, Fürth (ÉLŐ)
15.30- Labdarúgás, Bundesliga Paderborn - Mainz (ÉLŐ)
17.30- Labdarúgás, Bundesliga Mönchangladbach - Stuttgart (ÉLŐ)
20.30- Kerékpár, USA Pro Challenge, 7. szakasz (ÉLŐ)
DigiSport1:
09.20- Autósport GP3, 2. futam Spa (ÉLŐ)
10.30- Autósport, GP2, 2. futam Spa (ÉLŐ)
11.40- Autósport, Porsche Szuperkupa Spa (ÉLŐ)
14.25- Labdarúgás, angol bajnokság Tottenham - QPR (ÉLŐ)
16.40- Labdarúgás, angol bajnokság Sunderland - Manchester United (ÉLŐ)
20.55- Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes - Monaco (ÉLŐ)
DigiSport2:
14.45-Kézilabda felkészülési torna, női, Vardar Szkopje - Larvik (ÉLŐ)
22.25- Autósport, Indycar, Sonomoa Raceway (ÉLŐ)
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11
Sportok
Kikapott a románoktól a magyar válogatott, Verstappen indulhat az élről Bahreinben
28/03/2021 03:07