Még a szombatinál is intenzívebb nap vár ma a sportkedvelőkre, aki akar, egész nap tud élő eseményeket nézni. Íme a rendkívül bőséges kínálat:
M1:
13.30- Formula-1 Olasz Nagydíj, Monza (ÉLŐ)
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
17.40- Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező Magyarország - Észak-Írország (ÉLŐ)
Sport1:
11.00- Labdarúgás, Audi Kupa a 3. helyért, Győr (ÉLŐ)
12.45- Labdarúgás, Audi Kupa döntő, Győr (ÉLŐ)
16.00- Kosárlabda vb, férfiak nyolcaddöntő Új-Zéland - Litvánia (ÉLŐ)
18.00- Labdarúgás, Eb-selejtező Dánia - Örményország (ÉLŐ)
20.15- Labdarúgás, Eb-selejtező Németország - Skócia (ÉLŐ)
Sport2:
12.45- Lóverseny, Nemzetközi Lóverseny hétvége (ÉLŐ)
17.45- Labdarúgás, Eb-selejtező Grúzia - Írország (ÉLŐ)
20.30- Labdarúgás, Eb-selejtező Görögország - Románia (ÉLŐ)
02.30- Amerikai futball, NFL Denver Broncos - Indianapolis Colts (ÉLŐ)
Sport Klub:
14.00- Autósport, ralikrossz-vb, Franciaország (ÉLŐ)
16.00- Salakmotor, Extraliga Czestochowa - Leszno (ÉLŐ)
23.05- Labdarúgás, MLS Portland Timbers - San Jose Earthquake (ÉLŐ)
Eurosport:
09.30- Autósport, GP3, 2. futam Monza (ÉLŐ)
10.30- Superbike világbajnokság, 1. futam Jerez (ÉLŐ)
11.30- Supersport, világbajnokság Jerez (ÉLŐ)
13.00- Superbike világbajnokság, 2. futam Jerez (ÉLŐ)
15.00- Lovas Világjátékok (ÉLŐ)
17.00- Kerékpár, Spanyol körverseny 15. szakasz (ÉLŐ)
18.30- Tenisz US Open férfi páros döntő (ÉLŐ)
22.35- Tenisz US Open, női döntő (ÉLŐ)
Eurosport2:
11.45- Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza (ÉLŐ)
14.15- Superstock világbajnokság Jerez (ÉLŐ)
16.00- Kerékpár, Spanyol körverseny 15. szakasz (ÉLŐ)
17.00- Íjászat, Világkupa döntő, Lausanne (felvételről)
19.00- Motokrossz világbajnokság MXGP, 1. futam Trindade (ÉLŐ)
21.00- Motokrossz világbajnokság MX2, 2. futam Trindade (ÉLŐ)
22.00- Motokrossz világbajnokság MXGP, 2. futam Trindade (ÉLŐ)
23.00- Kerékpár, Tour of Alberta, 5. szakasz (ÉLŐ)
DigiSport1:
08.55- Strandfoci, vb-selejtező Csehország - Bulgária (ÉLŐ)
10.15- Strandfoci, vb-selejtező Görögország - Moldova (ÉLŐ)
12.45- Strandfoci, vb-selejtező Svájc - Észtország (ÉLŐ)
14.00- Strandfoci, vb-selejtező Franciaország - Szlovákia (ÉLŐ)
15.15- Strandfoci, vb-selejtező Spanyolország - Azerbajdzsán (ÉLŐ)
16.30- Strandfoci, vb-selejtező Oroszország - Fehéroroszország (ÉLŐ)
17.45- Strandfoci, vb-selejtező Olaszország - Anglia (ÉLŐ)
DigiSport2:
09.20- Autósport, GP3, 2. futam Monza (ÉLŐ)
10.30- Autósport, GP2. 2. futam Monza (ÉLŐ)
11.30- Autósport, Porsche Szuperkupa Monza (ÉLŐ)
12.55- Autósport, GT Open, 2. futam Spa (ÉLŐ)
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11
Sportok
Kikapott a románoktól a magyar válogatott, Verstappen indulhat az élről Bahreinben
28/03/2021 03:07