A hét utolsó napja mindig sok izgalmas sporteseményt tartogat számunkra. Ez alól az év 41. vasárnapja sem lesz kivétel. Többek között megrendezésre kerül a Forma-1-es Orosz Nagydíj futama, a 108. Párizs-Tours egynapos kerékpáros verseny, és a sanghaji férfi tenisztorna döntője is.
M1:
12:25 - Forma-1, Orosz Nagydíj, Futam (élő)
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Sport1:
12:00 – Labdarúgás, Spanyol másodosztály, 8. forduló, Betis - Las Palmas (élő)
17:45 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Tallinn, Észtország – Anglia (élő)
20:15 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Luxembourg, Luxemburg – Spanyolország (élő)
23:00 – Labdarúgás, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
Sport2:
13:00 – Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati, 3. nap (élő)
15:30 – Salakmotor, Lengyel GP, Torun
17:45 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Bécs, Ausztria – Montenegró (élő)
20:30 – Labdarúgás, Eb-selejtező, Solna, Svédország – Liechtenstein (élő)
22:45 – NFL, 6. hét, Seattle Seahawks - Dallas Cowboys
SportM:
14:55 – Lóverseny, Futam (élő)
C8:
20:00 - NFL, 6. hét, Minnesota Vikings – Detroit Lions
SportKlub:
13:00 – Autósport, World RallyCross Ch., Törökország (élő)
15:00 – Kosárlabda, ACB Liga
20:15 – Kosárlabda, ACB Liga
Eurosport:
8:45 - WTCC, Sanghaj, Kína, 19. kör (élő)
9:45 – WTCC, Sanghaj, Kína, 20. kör (élő)
10:45 – Autóverseny, Endurance világbajnokság, Mont Fuji, Japán
11:45 – Kerékpározás, Pekingi körverseny, Kína, 3. nap
13:30 – Tenisz, WTA torna, Linz, Ausztria, döntő (élő)
15:30 – Kerékpározás, Párizs-Tours, Franciaország (élő)
16:45 – Darts, Winmau Masters, Nagy-Britannia, döntő (élő)
Eurosport2:
9:00 – Kerékpározás, Pekingi körverseny, Kína, 3. nap (élő)
11:00 - GP3, Sorozat, Oroszország, 2. futam
15:00 – Darts, Winmau Masters, Nagy-Britannia (élő)
DigiSport1:
4:00 – Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, a futam (élő)
5:15 – Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, a futam (élő)
6:50 – Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, a futam (élő)
8:55 – Autósport, GP3, Oroszország, 2. futam (élő)
10:30 – Tenisz, ATP Masters, Sanghaj, döntő (élő)
15:55 – Autósport, F3, Imola, 3. futam (élő)
16:45 – Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, Aalborg - MOL-Pick Szeged (élő)
18:45 – Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém – Montpellier (élő)
20:55 - Profi boksz, IBF középsúlyú címmérkőzés, Carlos Molina - Cornelius Bundrage
DigiSport2:
10:00 – Autósport, GP2, Oroszország (élő)
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11
Sportok
Kikapott a románoktól a magyar válogatott, Verstappen indulhat az élről Bahreinben
28/03/2021 03:07