Úgy tűnik, sikerült kibulizni minden idők legmagasabb fizetését, amit sportoló kapott. Lapértesülés szerint Lionel Messi elképesztő, 555 millió eurós szerződést kötött 2017-ben az FC Barcelona futballklubbal.
Babos Tímea egyszerre két versenyen vesz részt, az első meccsét meg is nyerte. A magyar játékos bejutott a második fordulóba a Gippsland Trophy elnevezésű melbourne-i keménypályás női tenisztornán.
A 99. percben dőlt el a Libertadores Kupa sorsa. A második félidő ráadásában szerzett góllal a Palmeiras 1-0-ra legyőzte a Santost a labdarúgó Libertadores Kupa Rio de Janeiróban rendezett szombati döntőjében.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Kockáztatott, és bejött: óriási bravúr Chamonix-ban. A norvég Henrik Kristoffersen nyerte vasárnap a férfi alpesi sízők világkupa-sorozatának chamonix-i műlesikló-viadalát.
Mindössze kilenc másodperces lemaradással lett bronzérmes Vas Blanka a vb-n. Vas Kata Blanka bronzérmet nyert a belgiumi Oostendében rendezett cyclocross-világbajnokság női U23-as versenyében.
A kontinensbajnok spanyoloké a bronzérem a vb-n. Az Európa-bajnok spanyol válogatott nyerte az egyiptomi férfi kézilabda-világ-bajnokság bronzérmét, miután 35-29-re legyőzte Franciaországot a helyosztón.
Granerud utcahosszal nyerte a willingeni csonka versenyt. A norvég Halvor Egner Granerud a szombati versenyhez hasonlóan vasárnap is a legjobbnak bizonyult a síugrók világkupa-sorozatának willingeni állomásán.
Dánia veretlenül védte meg világbajnoki címét. Dánia férfi kézilabda-válogatottja megvédte világbajnoki címét, miután 26-24-re legyőzte Svédországot az egyiptomi torna vasárnapi döntőjében.
MTI
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11