Valter a top10-ben zárt a katalán körversenyen, Gulácsi elhagyta a válogatottat

Publikálva 27/03/2021 - 05:03 GMT+1

Ez történt pénteken.

Milák országos csúccsal, olimpia A-szinttel győzött 100 gyorson, mégis csalódott. Milák Kristóf 48.00 másodperces idővel csapott célba 100 méter gyorson az úszók olimpiai kvalifikációs országos bajnokságának pénteki döntőjében.
Három szettben nyert a világelső Ashleigh Barty Miamiban. A világranglista-vezető ausztrál Barty bejutott a legjobb 32 közé a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna női versenyében.
Verstappen volt a leggyorsabb az idény első szabadedzésén Bahreinben. A Red Bull holland versenyzője nyerte a szezonnyitó Forma-1-es Bahreini Nagydíj pénteki első szabadedzését.
Orosz vezetés a ritmustánc után, a magyar duó lecsúszott a kvótáról és a kűrről. A 23. helyen végzett a jégtáncosok ritmustáncában a Yanovskaya Anna, Lukács Ádám kettős a stockholmi műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokságon.
Kamna nyerte a szakaszt, Valter ismét szökött és nyolcadikként zárt. Lennard Kamna szökésből nyerte a Katalán kör pénteki, ötödik szakaszát, amit Valter Attila a 8. helyen zárt.
A villanyfényes bahreini szabadedzésen is Verstappen autózta a legjobb időt. A Red Bull holland versenyzője volt a leggyorsabb a szezonnyitó Forma-1-es Bahreini Nagydíj pénteki második szabadedzésén is.
A regnáló sírepülő világbajnok nyerte a csonka versenyt Planicán. A német Karl Geiger nyerte meg pénteken a síugrók világkupa-sorozatának planicai versenyét.
Gulácsi visszatért Lipcsébe, kihagyja a következő két vb-selejtezőt. Gulácsi Péter, a magyar válogatott első számú kapusa előzetes megállapodás értelmében tért vissza klubcsapatához.
Mindössze 57 percet töltött a pályán az első kiemelt Medvedev. A világranglista-2. Daniil Medvedev bejutott a legjobb 32 közé a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyében.