Odermatt nyert szuperóriás-műlesiklásban. A svájci Marco Odermatt győzött vasárnap a férfi alpesi síelők világkupa-sorozatának szuperóriás-műlesikló versenyén Saalbach-Hinterglemmben.
Hazai pályán nyert Vlhova. A hazai pályán szereplő Petra Vlhova nyerte a női alpesisí-világkupa vasárnapi óriás-műlesikló versenyét a szlovákiai Jasnán.
Liu testvérek révén kettős magyar győzelem 1000 méteren! Liu Shaolin Sándor arany-, Liu Shaoang ezüstérmet nyert 1000 méteren a rövidpályás-gyorskorcsolyázók világbajnokságán, a hollandiai Dordrechtben.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Az oroszok kizárásával ezüstérmes az olimpiai bajnok magyar váltó a vb-n. Az olimpiai bajnok magyar férfi váltó ezüstérmes lett a rövidpályás-gyorskorcsolyázók világbajnokságán.
Sam Bennetté az első sprint a Párizs-Nizzán. A Deceuninck-Quick Step ír versenyzője, Sam Bennett nyerte a Párizs-Nizza mezőnyhajrát hozó nyitószakaszát.
Nem sikerült a bravúr, Fucsovics kikapott a rotterdami döntőben. Fucsovics Márton 7:6 (7-4), 6:4-re kikapott a döntőben a negyedik helyen kiemelt orosz Andrey Rublevtól a rotterdami keménypályás férfi tenisztornán.
A United megállította a Cityt a manchesteri derbin, egyre mélyebb gödörben a Liverpool. A városi rivális United 2-0-ra nyert az éllovas Manchester City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában.
Drámai befutó végén kizárták a győztest. A norvég Johannes Hösflot Kläbo futott be elsőként a célba, de utólag diszkvalifikálták, így Emil Iversen nyerte a férfi klasszikus stílusú 50 kilométeres sífutást az északisí-vb-n.
Schwartzman három játékot veszítve nyerte hazai tornáját. Az első helyen kiemelt argentin Diego Schwartzman nyerte meg a salakpályás férfi tenisztornát Buenos Airesben.
MTI/Hosszabbítás
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11