Nagy nap ez a mai sport szempontjából. A hosszabbitas.hu élőben közvetíti a triatlon világkupát Budapestről, a pénteki nyitómeccs után ténylegesen beindul a Bundesliga 2014/2015-ös szezonja, folytatódik az úszó Európa-bajnokság Berlinből, és jön az év utolsó háromhetes kerékpáros körversenye, a Vuelta! Jó szórakozást egész napra!
hosszabbitas.hu
Ironman 70.3, budapest (ÉLŐ)
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
m1
13.10: Boxutca, Forma 1 magazin
13.45: Forma 1, Belga Nagydíj, időmérő edzés (ÉLŐ)
16.00: Úszó Európa-bajnokság, Berlin (ÉLŐ)
Eurosport
09.30: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin (ÉLŐ)
11.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Hakuba (ÉLŐ)
14.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin (ÉLŐ)
15.45 & 18.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin (ÉLŐ)
19.00: Kerékpár, Vuelta, 1. szakasz (ÉLŐ)
Eurosport 2
08.40: Ausztrál Foci GWS Giants-Collingwood (ÉLŐ)
11.15: Snooker, European Tour, Németország (ÉLŐ)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. forduló, Hannover-Schalke (ÉLŐ)
17.30: Bundesliga magazin
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. forduló, Dortmund-Bayer Leverkusen (ÉLŐ)
20.30: Snooker, European Tour, Németország (ÉLŐ)
Sport1
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 5. forduló, Videoton-MTK (ÉLŐ)
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 5. forduló, Lombard Pápa-Győri ETO (ÉLŐ)
22.45: Tenisz, ATP Winston-Salem, döntő
Sport2
19.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 1. forduló, Málaga-Athletic Bilbao (ÉLŐ)
21.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 1. forduló, Sevilla-Valencia (ÉLŐ)
23.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 1. forduló, Alméria-Espanyol (ÉLŐ)
SportKlub
14.00: Labdarúgás, Francia másodosztály, Dijon FCO-AJ Auxerre (ÉLŐ)
16.45: Labdarúgás, Francia bajnokság, EA Guingamp-Olympique de Marseille (ÉLŐ)
19.40: Labdarúgás, Francia bajnokság, OGC Nice-Girondins de Bordeaux (ÉLŐ)
01.00: Labdarúgás, Majo League Soccer, NY Red Bulls-Montreal Impact (ÉLŐ)
Digisport
13.40: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Newcastle (ÉLŐ)
15.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Leicester (ÉLŐ)
18.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal (ÉLŐ)
20.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Juventus-AC Milan (ÉLŐ)
21.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Juventus-Sassuolo (ÉLŐ)
22.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Sassuolo-AC Milan (ÉLŐ)
01.30: NASCAR, Sprint Cup, Irwin Tools Night Race (ÉLŐ)
Digisport 2
15.35: GP2, Belgium (ÉLŐ)
17.15: GP3, Belgium (ÉLŐ)
18.00: Kézilabda, Felkészülési torna, Győri Audi ETO-Larvik (ÉLŐ)
19.55: Labdarúgás, Francia bajnokság, Lille-Lorient (ÉLŐ
22.15: Tenisz, WTA New Haven, döntő
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11
Sportok
Kikapott a románoktól a magyar válogatott, Verstappen indulhat az élről Bahreinben
28/03/2021 03:07