M1:
13:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémai FC - MTK Budapest (élő)
Sport1:
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
12:30 – NHL, alapszakasz, New Jersey Devils - Dallas Stars (felvételről)
15:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 12. forduló, Kecskemét - Bp. Honvéd (élő)
18:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 12. forduló, Diósgyőr – Dunaújváros (élő)
20:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 12. forduló, MVM Paks – Videoton (élő)
22:15 – Tenisz, ATP500-as torna, Valencia, 6. nap, elődöntők (felvételről)
Sport2:
14:00 – Rali Spanyol-rali, 1.nap, összefoglaló
14:30 – Tenisz, ATP500-as torna, Bázel, 6.nap, 1.elődöntő, Goffin - Coric (élő)
17:00 – Labdarúgás, A Real-Barca elé (élő)
17:45 – Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 9. forduló, Real Madrid – Barcelona (élő)
22:00 – Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 9. forduló, Córdoba - Real Sociedad (élő)
00:00 – Tenisz ATP500-as torna, Bázel, 6. nap, 2. elődöntő, Federer - Karlovic (felvételről)
SportM:
14:55 – Lóverseny, Futam (élő)
16:45 – Kosárlabda, Adria-liga, 5.forduló, Szolnoki Olaj - Levszki Szófia (élő)
SportKlub:
12:00 – Red Bull Cliff Diving World
16:30 – EBEL összefoglaló
18:00 – Labdarúgás, Serie A, Parma - Sassuolo (élő)
20:40 – Labdarúgás, Serie A, Sampdoria – AS Roma  (élő)
23:00 – Labdarúgás, Francia liga (felvételről)
01:30 – Labdarúgás, Major League Soccer, New England Revolution - Toronto FC (élő)
Eurosport:
8:30 – FIA Túraautó Világbajnokság, Suzuka, Japán, időmérő (élő)
9:30 – Alpesi síelés, Világkupa, Soelden, Ausztria, női, óriás szlalom, 1. futam (élő)
12:00 – Alpesi síelés, Világkupa, Soelden, Ausztria, női, óriás szlalom, 1. futam (felvételről)
12:30 – Alpesi síelés, Világkupa, Soelden, Ausztria, női, óriás szlalom, 2. futam (élő)
13:45 – Snooker, Európa torna, Szófia, Bulgária, döntő
18:30 – Snooker, Indiai open, Delhi, India, 5. nap
21:00 – Küzdősportok, Szuperkombat, Nagydíj világbajnokság (élő)
Eurosport2:
8:00 – Kerékpár, Japán (élő)
15:30 – Labdarúgás, Bundesliga, Németország (élő)
18:30 – Labdarúgás, Bundesliga, Németország (élő)
20:30 – Műkorcsolya, Grand Prix Korcsolya Amerikából, női rövidprogram, Amerikai Egyesült Államok (élő)
22:15 – Amerikai Foci, NCAA Big Ten Conference, Amerikai Egyesült Államok
DigiSport1:
7:25 – Motorsport, MotoGP, Malajziai Nagydíj, 4. szabadedzés (élő)
8:05 – Motorsport, MotoGP, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés (élő)
9:00 – Motorsport, Moto2, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés (élő)
13:40 – Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Manchester City (élő)
15:45 – Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Arsenal (élő)
18:25 – Labdarúgás, Premier League, Swansea-Leicester City (élő)
20:40 – Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-AS Roma (élő)
DigiSport2: 
8:30 – Tenisz, Női világbajnokság, Szingapúr, elődöntő, S.Williams – Wozniacki (élő)
12:00 – Tenisz, Női világbajnokság, Szingapúr, elődöntő, Halep – A.Radwanska (élő)
13:30 – Úszás, Világkupa, Peking, 2. nap (élő)
15:30 – Vízilabda, E.ON férfi OB I, ZF-Eger - Racionet Honvéd (élő)
17:00 – Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Bordeaux (élő)
19:00 – Kézilabda, Női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Thüringer (élő)
20:30 – Kézilabda, Női Bajnokok Ligája, Hypo NÖ-Dinamo Sinara (élő)
22:10 - Profi boksz, IBF harmatsúlyú világbajnoki mérkőzés (élő)
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11
Sportok
Kikapott a románoktól a magyar válogatott, Verstappen indulhat az élről Bahreinben
28/03/2021 03:07