Szoboszlai Dominik saját bevallása szerint hamarosan távozik a Red Bull Salzburg labdarúgócsapatától.
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a 2020-as Forma-1-es idény utolsó versenyét, a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjat.
A jelenlegi legjobb magyar, Fucsovics Márton nyerte meg a győri meghívásos tenisztornát, amelyen hat hazai férfi játékos mérkőzött meg egymással.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Norvégia nyerte meg a csapatversenyt vasárnap a szlovéniai Planicán rendezett sírepülő-világbajnokságon.
A Stuttgarttól elszenvedett szombati hazai 5-1-es vereséget követően a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Borussia Dortmund vezetősége menesztette Lucien Favre vezetőedzőt.
Németh Krisztián együttese, a Columbus Crew nyerte a tengerentúli profi labdarúgóligát (MLS), mivel az egymeccses nagydöntőben, hazai pályán 3-0-ra legyőzte a címvédő Seattle Sounderst.
A profi nehézsúlyú bokszvilágbajnok, Anthony Joshua kiütéssel nyert kihívója, Kubrat Pulev ellen Londonban.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11