A világbajnok osztrák Katharina Liensberger nyerte a női műlesiklást szombaton az alpesi sízők világkupa-sorozatának svédországi állomásán, Aréban.
A férfiak óriás-műlesikló versenyén a svájci Marco Odermatt győzött az alpesi sízők világkupa-sorozatának szlovéniai állomásán, Kranjska Gorán.
Az orosz Yulia Stupak nyerte a női sífutók 10 kilométeres, klasszikus stílusú tömegrajtos versenyét.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Péntek után újabb etapot nyert a Párizs-Nizzán Primož Roglič, ezzel megvan a harmadik szakaszgyőzelme.
Wout Van Aert ugyan elvesztette az első helyét összetettben a Tirrenón, de nem kapott nagyon sokat Tadej Pogačartól, a mai hegyi befutós szakasz után csak bő fél percre került a kék trikótól.
A sprint után az üldözéses versenyt is a francia Quentin Fillon Maillet nyerte Nové Městóban Johannes Thingnes Boe és honfitársa, Émilien Jacquelin előtt. A nőknél Tiril Eckhoff aratott rajt-cél győzelmet.
A negyeddöntőben a visszatérő svájci Roger Federert búcsúztatóNikoloz Basilashvili nyerte a dohai keménypályás férfi tenisztornát.
Daniil Medvedev és Pierre-Hugues Herbert jutott a fináléba a 334 ezer euró (120 millió forint) összdíjazású marseille-i tornán.
Garbiñe Muguruza sikerével zárult az 1,835 millió dollár (567 millió forint) összdíjazású dubaji keménypályás női tenisztorna.
A Győri ETO hazai pályán is nyert, míg az FTC ugyan győzött a női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szombati visszavágóján, de 50-48-as összesítéssel a Budućnost Podgorica jutott tovább.
MTI / Hosszabbítás
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11