Sallai Roland duplájával a Freiburg 2-0-ra győzött a nyeretlenül sereghajtó Schalke otthonában a német labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szerdai játéknapján.
Szoboszlai Dominik góllal járult hozzá a Red Bull Salzburg Rapid Wien elleni továbbjutásához a labdarúgó Osztrák Kupa nyolcaddöntőjében. A magyar légiós csapata első találatát szerezte a hazai pályán 6-2-re megnyert szerdai összecsapáson.
A futball szabályalkotó testülete (IFAB) meghosszabbította a mérkőzésenkénti öt cseréről szóló lehetőséget. A szeptemberben már meghosszabbított - és akkor jövő augusztusig szóló - lehetőséget az IFAB szerdai tájékoztatása alapján a nemzeti bajnokságokban 2021 végéig, míg a nemzetközi eseményeken 2022 nyaráig lehetőség van megtartani.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Mindkét kezét megoperálták Romain Grosjeannak, aki a Forma-1-es Bahreini Nagydíjon szenvedett ijesztő balesetet.
A tizedik helyen végzett magyar válogatottból három játékos került be abba a 40 fős keretbe, amelyből összeállítják a dániai női kézilabda Európa-bajnokság álomcsapatát.
Csütörtökön 19 órától rendezik a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) díjátadó gáláját, amelyen megnevezik az egyes kategóriák legjobbját, illetve immár 12. alkalommal az év legszebb góljáért járó Puskás-díjat is átadják.
Az Orosz Kézilabda Szövetség menesztette Ambros Martín szövetségi kapitányt, mert a női válogatott lemaradt az elődöntőről a dániai Európa-bajnokságon.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11