Naomi Osaka lett az Ausztrál Open női bajnoka, miután a döntőben két szettben, 6:4, 6:3 arányban legyőzte Jennifer Bradyt. A mérkőzés az első szett végéig volt szoros, a másodikban már csak felvillanásai voltak a rengeteget hibázó amerikainak. Osaka ezzel pályafutása során második alkalommal lett bajnok Melbourne-ben, és immáron négyszeres Grand Slam-bajnoknak mondhatja magát.
Mintegy 30 millió fontot (12 és fél milliárd forint) kapna idény közbeni elbocsátása esetén José Mourinho, a Tottenham Hotspur labdarúgócsapatának vezetőedzője - az ESPN sportcsatorna híre szerint.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Norvégia mindent vitt. A férfiak és a nők váltóversenyét is a norvégok nyerték szombaton a sílövők szlovéniai világbajnokságán, Pokljukában.
Tizenöt hónapos kihagyása után ismét megsérült a kanadai Bianca Andreescu, a 2019-es amerikai nyílt teniszbajnokság női győztese.
A hatodik helyen kiemelt Barbora Krejcikova, Rajeev Ram cseh, amerikai duó nyerte a vegyes párosok döntőjét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, szombaton Melbourne-ben.
Az Egyesült Államokban készül tovább Wayde van Niekerk, a férfi 400 méteres síkfutás olimpiai címvédője és világcsúcstartója.
Az Eintracht Frankfurt 2-1-re nyert vendége, a címvédő Bayern München ellen, a vendég Borussia Dortmund pedig 4-0-s győzelmet aratott szombaton a Schalke 04 felett a német labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának szombati játéknapján.
1999 óta először tudott nyerni az Everton az Anfield Roadon. Az Everton 2-0-ra nyert a címvédő Liverpool otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának szombati városi rangadóján.
A Denver Nuggets a kanadai Jamal Murray, a Philadelphia 76ers pedig a kameruni Joel Embiid vezérletével győzött az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának pénteki játéknapján.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11