A négy törölt norvégiai versenyből csupán egyet pótolnak a síugrók világkupa-sorozatában, amelyben így az éllovas Halvor Egner Granerud előnye behozhatatlanná vált.
A korábbi világelső Kim Clijsters szabadkártyát kapott a március 22-én kezdődő miami tenisztornára.
Az első helyen kiemelt Svitolina és a másodikként rangsorolt Pliskova számára is a negyeddöntő jelentette a végállomást a dohai keménypályás női tenisztornán.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
A harmadik helyen kiemelt francia Benoit Paire a nyolcaddöntőben búcsúzott Buenos Airesben.
A harmadik helyen kiemelt francia Caroline Garcia a nyolcaddöntőben esett ki a lyoni keménypályás női tenisztornán.
Az orosz zászlót idéző festést kapott a Forma-1-es amerikai Haas csapat idei autója, melyet csütörtökön mutattak be.
Kézközépcsonttörést szenvedett és már meg is operálták Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgóját, aki a szerdai Német Kupa-negyeddöntőben sérült meg.
A norvégok nyerték csütörtökön a sífutók 4x5 kilométeres váltóversenyét a németországi Oberstdorfban zajló északisí-világbajnokságon. A nagy esélyes svédek dobogóra sem álltak.
Johannes Lamparter nyerte a nagysáncos északi összetettet a németországi Oberstdorfban zajló északisí-világbajnokságon.
A meggyőző teljesítménnyel 12-5-re legyőzte a Jadran Herceg Novit csütörtökön a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek második, buborékrendszerű tornáján a Duna Arénában. Ferencváros
Wagner-Gyürkés Viktória 3000 méteren, Szögi István 1500-on, Jankovics Dániel pedig magasugrásban döntőbe jutott a lengyelországi Torunban csütörtökön kezdődött atlétikai Európa-bajnokságon.
Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) csütörtöki döntése értelmében a Telekom Veszprém és a francia HBC Nantes is egy-egy pontot kap 5-5-ös gólaránnyal azok után, hogy az egyik játékvezető pozitív koronavírustesztje miatt a két csapat szerda esti csoportmérkőzése elmaradt a Bajnokok Ligájában.
MTI / Hosszabbítás
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11