Súlyos térdsérülést szenvedett Sofia Goggia, így lemarad a februári, Cortina d’Ampezzo-i világbajnokságról. Az olimpiai bajnok vasárnap, a Garmisch-Partenkirchenben elmaradt verseny lefújását követően, a völgybe tartva bukott.
Trump lesimázta Lisowskit. Először történt címvédés a German Mastersen, Judd Trump már 21 pontszerző trófeánál tart.
Patrick Reed tökéletes győzelemmel halkította el bírálóit a PGA Tour sztárparádét hozó versenyén.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Fucsovics Márton legyőzte Marco Cecchinatót a Murray River Open elnevezésű melbourne-i tenisztorna első fordulójában.
Könnyed győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé Serena Williams a Yarra Valley Classic elnevezésű keménypályás női tenisztornán, szintén Melbourne-ben.
Lionel Messi megszerezte 650. gólját is az FC Barcelona színeiben, a spanyol sportsajtó vezető híre azonban az, hogy az argentin klasszis futballista – a katalán futballklubbal egyetemben – beperli az egyik legnagyobb példányszámú spanyol napilapot, az El Mundót.
Pierre Gasly, az Alpha Tauri istálló francia versenyzője lett a hatodik olyan Forma-1-es pilóta, aki elkapta a koronavírust.
Megvan a PURE ETCR 2021-es versenynaptára. Bár a koronavírus-járvány megtépázta a tavalyi bemutató szezont, és továbbra is megnehezíti a nemzetközi sportesemények megrendezését, az Eurosport Events idén belevág az első többmárkás elektromos túraautó bajnokság megszervezésébe, azaz 2021-ben indul a PURE ETCR.
Lara Gut-Behrami nyerte hétfőn a női alpesi sízők világkupa-sorozatának garmisch-partenkircheni szuperóriás-műlesikló futamát.
Peking mindenképpen, a koronavírus-járvány ellenére is megrendezi a 2022-es téli olimpiát – jelentette ki a kínai külügyminisztérium szóvivője.
A Forma-3-as világbajnoki sorozatban indul az idén az amerikai Juan Manuel Correa, aki részese volt a francia Anthoine Hubert halálos balesetének a Forma-2-es sorozat 2019-es belgiumi futamán.
Hetvenöt éves korában elhunyt Ryszard Szurkowski kétszeres olimpiai ezüstérmes lengyel kerékpáros.
Nem játszhatnak Lipcsében a Liverpoollal Gulácsiék. A németországi beutazási korlátozások miatt az RB Leipzig nem fogadhatja saját otthonában a Liverpoolt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.
Valter Attila is ott lesz az év első World Tour versenyén. Nemcsak Tadej Pogačar, Valter Attila is az UAE Touron kezdi a 2021-es szezont.
Nem lesz új F1-es pálya Rióban. A Rio de Janeiró-i hatóságok elálltak az új pálya építésének tervétől, amelyen Forma-1-es futamot rendeztek volna.
MTI / Hosszabbítás
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11