Köves Gábor, a magyar Davis Kupa-válogatott szövetségi kapitánya a világranglista legjobb 30 teniszezője közé várja Fucsovics Mártont, aki vasárnap kikapott a rotterdami döntőben a nyolcadik helyen álló orosz Andrey Rublev-tól.
A rotterdami tornán vasárnap döntős Fucsovics Márton 13 helyet javítva a 46. pozícióba jött fel a férfi teniszezők világranglistáján, amelynek élén immár rekordot jelentő 311. hetét kezdi a szerb Novak Djokovic.
A közvetlen élcsoportban nem történt változás a múlt hetet követően a női teniszezők világranglistáján. A legjobb magyar, Babos Tímea egy helyet rontva a 106.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Babos Tímea kiesett az első fordulóban a dubaji, 1,835 millió dollár (567 millió forint) összdíjazású, keménypályás női tenisztornán, viszont párosban, oldalán Veronika Kudermetovával bejutott a második fordulóba.
A tavalyi szezonban hatalmas rekordot döntött meg Judd Trump, hiszen hat pontszerzőt nyert. Korábban öt volt a csúcs, Hendry, Ding, Selby és O'Sullivan tartották a rekordot karöltve. Ezt döntötte meg Trump a 2019/2020-as szezonban, így már egyedül övé a rekord.
A Tottenham Hotspur labdarúgócsapatának vezetőedzője, Jose Mourinho úgy véli: a Crystal Palace elleni vasárnapi, győztes bajnoki egyik vezéregyénisége, Gareth Bale túljutott a korábbi sérüléseiből adódó pszichés sebeken.
Megszerezte első gólját a török élvonalban szereplő Fenerbahcéban Szalai Attila, az isztambuliak magyar válogatott futballistája.
A Chelsea vendéglátóként 2-0-ra legyőzte az Evertont az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának első hétfői mérkőzésén.
A listavezető Internazionale 1-0-ra legyőzte a vendég Atalantát az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11