Fucsovics Márton ismét nyert, ismét fordított!A világranglistán 44. játékos - pályafutása során először - a spanyol Pablo Carreño Busta (15.) ellen lépett pályára, és be is húzta a meccset Dubajban. A Twittert elárasztották a Marcit dicsérő üzenetek, a világ minden tájáról támogatják a magyar srácot, arról nem is beszélve, hogy az utóbbi időben nyújtott teljesítménye miatt szinte már senki sem mer ellene fogadni. Szóval: hajrá, Marci!
A következő fordulóban Dusan Lajovic lesz az ellenfele, és ha sikerül megismételni az egy héttel ezelőtti eredményt, akkor könnyen egy másik, közeli ismerős jöhet: a negyeddöntőben ugyanis a Fritz-Rublev találkozó nyertese várhatja majd. Na, de előbb legyünk túl a következő kihíváson, szerda délután folytatódnak a küzdelmek, és ahogy Marci is mondta a mai meccse után: „Nem pánikolok és igyekszem csak a következő pontra figyelni. Ez idáig bejött.”
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Kevésbé volt sikeres az első helyen kiemelt Dominic Thiem. Pályafutása eddigi legjobb eredményével a világranglista 81. helyén álló Lloyd Harris 73 perc alatt Dubajban is korai búcsúra kényszerítette az osztrákot. Thiem idei mérlege nem néz ki túl jól, és bár a mai meccse után azt nyilatkozta, hogy nem érzi azt, hogy a topon van, és pontosan tudja, hogy ez kevés lehet néhány játékos ellen, mégis valahol meglepő volt a mai eredmény. De beszéljenek helyettünk a fiúk, itt a meccs összefoglalója:
Így kell a világranglista 81. helyéről búcsúztatni egy első helyen kiemeltet | Eurosport
Dominic Thiem nem jutott nyolcaddöntőbe Dubajban. Az első helyen kiemelt osztrák játékost a dél-afrikai Lloyd Harris búcsúztatta két játszmában, 1 óra 13 perc alatt.

Két keddi kiütés: kettős győzelmekkel megy tovább a Real és a Manchester City a Bajnokok LigájábanA hálójukat nyugalomban szövögetni kívánó pókok számára kedd este a legbiztonságosabb hely Budapesten a Manchester City kapuja volt a Puskás Arénában, ugyanis a BL-ben immár 700 perce nem zörgette meg senki az Ederson mögötti zegzugokat.

A másik meccsen nem volt ekkora szerencséje a kapusnak, egy rossz kirúgás után lecsapott Karim Benzema, és a 34. percben megszerezte pályafutása 70. BL-gólját. Aztán persze jött még kettő másik Ramostól és Asensiotól, de a lényegen nem változtatott.
A Bajnokok Ligája negyed- és az elődöntő sorsolását pénteken tartják Nyonban.