Szép magyar kézilabdasikereket hozott a vasárnap, a férfi válogatott idegenben fölényesen győzött Ukrajna ellen Európa-bajnoki selejtezőn, míg a Győr a csoport rangadóján szintén idegenben - és az anyai örömök elé néző Görbicz Anitát csak hétmétereseknél pályára küldve - győzött a Viborg ellen.
A Manchester City Sergio Agüero találatával verte a városi rangadón a Unitedet, ezzel a harmadik helyen áll a tabellán, 6 ponttal a listavezető Chelsea mögött, míg a United épphogy a felsőházban található.
Az NFL kora esti rangadóján az egyaránt hat győzelemmel rendelkező Dallas Cowboys fogadta az Arizona Cardinalst. A vendég csapat remekül használta ki a dallasi irányító, Tony Romo hiányát, és könnyedén, 28-17-re győzött, 7-1-re javítva mérlegét.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
A késő esti idősávban 16. alkalommal csapott össze a jelenkor két kiemelkedő irányítója, ezúttal Tom Brady örülhetett, mivel csapata, a New England Patriots könnyedén verte hazai pályán a Peyton Manning vezette Denver Broncost.
Minden további részletes információ megtalálható híreink között.
Szörnyen kezdődött a szezon az Oklahoma City Thundernél, a csapat ugyanis az első hét végére elvesztette két legnagyobb sztárját. Kevin Durant és Russell Westbrook néhány hét múlva tér majd vissza, addig a többiek leszegett fejjel próbálnak menetelni.
A norvég síugró válogatott ideális körülmények között, a Kanári-szigeteken készül az előttünk álló szezonra, amelynek két fő célja a Négysáncverseny és a világbajnokság lesz.
Tegnap még arról írtunk, hogy Petter Northug dilemmában van, mára azonban tisztázódott a helyzet, a norvégok sztárja aláírta szerződését a Norvég Sí Szövetséggel, így azonos feltételekkel versenyezhet majd honfitársaival.
Brian Cookson, a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség elnöke úgy nyilatkozott, hogy Lance Armstrong vallomása segíthet abban, hogy a sportág megtisztuljon a szervezett doppingolástól.
Lejátszották a chengdui International Championship snookertorna döntőjét, amely rendkívül magas színvonalat, és Ricky Walden győzelmet hozott.
November végén kezdődik meg a szezon az alpesi sí világkupa azon versenyzőinek, akik csak a két gyors számban versenyeznek, a nagy nevek közül azonban Erik Guay biztosan, az olimpiai bajnok Matthias Mayer valószínűleg kénytelen kihagyni a kanadai versenyeket.
Nem sikerült jól a vasárnapi versenynap a Seat Leon Európa-kupában a bajnoki címért harcoló Ficza Ferencnek.
Annál inkább Hosszú Katinkának, aki összesen 51 aranyéremmel, 69 éremmel, és 389 ezer dolláros pénzdíjjal zárta a 2014-es Világkupa sorozatot.
Befejeződött a Grand Prix sorozatba tartozó Skate Canada műkorcsolya és jégtáncverseny, ahol a japán Mura kűrje varázsolta el leginkább a közönséget.
Ellentétes pályát ír le a szezonban a Roma és a Napoli: előbbi remek kezdés után hullámvölgybe került, míg utóbbiban elkezdtek formába lendülni a nagy sztárok, így a győzelmek se maradnak el.
Lewis Hamilton győzelmével ért véget a Forma-1-es Amerikai Nagydíj, a brit versenyző a második helyről rajtolva utasította maga mögé csapattársát, Nico Rosberget, ezzel 24 pontra növelte előnyét a világbajnoki pontversenyben, két futammal a vége előtt. A dobogó harmadik fokára a Red Bull versenyzője, Daniel Ricciardo állhatott fel.
És fél évvel azután, hogy Rory McIlroy felbontotta eljegyzését Caroline Wozniackival, a dán teniszező egy héttel a szezon vége után 3 és fél óra alatti idővel futotta le a New York maratont. Szántó Petra írása elsősorban a hatalmas lélekerőről szól.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11