Babos Timi tornagyőzelemmel zárta a szezonját. A 22 éves magyar teniszező a 115 ezer dollár összdíjazású tajvani keménypályás torna döntőjében két szettben győzte le a japán Doi Misakit.
Novak Djokovic nyerte a Londonban megrendezett tenisz-világbajnokságot, miután a fináléban két szettben (6:3, 6:4) legyőzte Roger Federert. A szerb teniszező sorozatban negyedik világbajnoki címét szerezte.
Az olasz labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában hazai pályán 4-0-s győzelmet aratott az Inter a Frosinone ellen, így két ponttal vezetik a tabellát a Napoli és a Fiorentina előtt.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
A Bundesliga 13. fordulójában a Hertha Berlin hazai pályán tudta 1-0-ra legyőzni a Hoffenheimet. A Dárdai Pál által irányított együttes győzelmének köszönhetőn megőrizte negyedik helyét a bajnokságban, és csak egy pont a lemaradásuk a harmadik Wolfsburggal szemben.
Az angol Premier League a Tottenham hazai pályán iskolázta le a West Ham United-et, míg a spanyol elsősosztályban idegenben tudott győzni az Atlético Madrid a Betis ellen.
A hazai férfi kosárlabda-bajnokságban a Pécsi VSK-PANNONPOWER egyetlen ponttal győzte le a Falco KC Szombathely együttesét.
A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC döntetlent játszott idegenben a dán Midtjylland ellen, míg a Ferencváros nagyon simán nyert hazai pályán a francia Fleury-vel szemben.
A síugró Világkupa-sorozat első állomása, a németországi Klingenthalban rendezett verseny hatalmas izgalmakat és meglepetés győztest hozott. Az első helyen a 21 éves norvég Daniel-Amdre Tande végzett. Mögötte a második helyet a szlovén Peter Prevc, míg a harmadikat a német Severin Freund szerezte meg.
Harmadik helyen végzett a magyar férfiválogatott a sakkozók reykjavíki csapat Európa-bajnokságán, miután a záró fordulóban döntetlent játszott az orosz együttessel. Női válogatottunk a hetedik helyet szerezte meg.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11