A magyar női vízilabda válogatott 9-8-as vereséget szenvedett az Európa-bajnokság elődöntőjében, így sorozatban a harmadik évben állították meg Merész András együttesét a spanyolok egy világverseny ezen szakaszában. A mieink ellenfele Olaszország lesz a bronzmérkőzésen, a másik elődöntőben ugyanis Hollandia büntetőkkel verte Olaszországot.
Három magyar csapat lépett pályára az Európa Liga második selejtezőkörének visszavágóján. A Győr hiába nyert szűk fél óra emberhátrány ellenére 1-0-ra a svéd Göteborg otthonában, a 3-0-ra elvesztett hazai mérkőzés miatt kiesett. Szintén búcsúzott a Ferencváros, amely az idegenbeli 0-1 után Budapesten is kikapott a horvát Rijekától, ezúttal 2-1-re. Lesz viszont magyar csapat a selejtező harmadik körében, mivel hiába szenvedett hazai pályán 2-1-es vereséget a bolgár Litex Lovechtől a Diósgyőr, összesítésben 3-2-vel továbbjutott. A miskolci csapat ellenfele a következő fordulóban az orosz Krasnodar lesz.
Szabó Gábor publicisztikában foglalkozik a magyar futball helyzetével, fókuszban a Mészöly családdal.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Rómában pedig örülnek annak, hogy Antonio Conte távozott a Juventustól, a tavalyi ezüstérmes AS Roma szeretne előrelépni.
A Tour de France 18. szakaszát Vincenzo Nibali nyerte, ezzel pedig 7 perc fölé növelte összetettbeli előnyét a második helyre előrelépő Thibaut Pinot-val szemben. Óriási csata várható a szombati egyéni időfutamon a dobogóért, mivel a második és harmadik helyre Pinot mellett Alejandro Valverde és Jean-Christophe Péraud is pályázik, hármójukat 15 másodperc választja csak el.
Heti NHL-es hírösszefoglalónkból kiderül, hogy várhatóan új csarnokba költözik a Detroit Red Wings együttese, Los Angelesben pedig már most eladták a következő szezonra áruba bocsátott 16 ezer bérletet.
Szörnyű földcsuszamlás miatt szinte újjá kell építeni az erzurumi síugró központot.
Az orosz Misyulya Moszkvában bemutatkozhatott a túraautó világbajnokságon, ezekről az élményekről beszélt. Közben Michelisz Norbert az ittas vezetés elleni kampány arca lett. Estére pedig az is kiderült, hogy jövőre a Citroën már privát csapatoknak is gyártana autókat.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11