Az Australian Open friss bajnoka, Naomi Osaka a harmadikról feljött a második helyre Simona Halepet megelőzve a női teniszezők világranglistáján. A legjobb magyar továbbra is Babos Tímea, aki jelenleg a 105. A férfiaknál a harmadik és negyedik helyen történt csere: a Melbourne-ben döntős orosz Daniil Medvedev megelőzte az osztrák Dominic Thiemet. A legjobb magyar, az Ausztráliában harmadik körig jutott Fucsovics Márton az 58., míg az AO-n már a főtábla első fordulójában búcsúzó Balázs Attila a 97.
Nézők előtt rendezik az elődöntőt és a döntőt a szingapúri keménypályás férfi tenisztornán, amennyiben nem lesznek újabb koronavírusos esetek.
Sebastian Korda kétszettes győzelemmel jutott be a második fordulóba a montpellier-i keménypályás férfi tenisztornán.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Volkswagenről Škodára vált a Herczig Norbert, Ferencz Ramón kettős, amely idén a rali Európa-bajnokság összes futamán tervez elindulni.
Cristiano Ronaldo végzett az élen a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezetnél (IFFHS) a 21. századi meccsszámok alapján készített listán.
Az évtized meglepetése lehet Jordan Brown tornagyőzelme: a világranglista 81. helyén álló játékos óriási meglepetésre legyőzte Ronnie O'Sullivant a Welsh Open döntőjében.
A magyar férfi vízilabda-válogatott kifejezetten a könnyebb, a női csapat pedig az erősebb csoportba került a tokiói olimpián.
Bemutatták az egyik főszponzor varsói központjában a Forma-1-es Alfa Romeo istálló idei versenyautóját, melyet a finn Kimi Räikkönen és az olasz Antonio Giovinazzi vezet majd.
UAE Tour: nincs meglepetés, Filippo Ganna nyerte az időfutamot, Valter Attila jobb időt ment Chris Froome-nál és 75. lett, Antonio Tiberi pedig nem sokkal a cél előtt bukott hatalmasat. Az olasz versenyző jobb térde csúnyán megsérült, további kivizsgálásokra kórházba szállították.
Bejelentette harmadik gyári versenyzőjét a PURE ETCR elektromos túraautó bajnokságban a Cupra Racing: a spanyol márkánál Mikel Azcona érkezik Mattias Ekström és Jordi Gené mellé.
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) a koronavírus-járvány miatt hétfőn törölte a június 22. és július 4. közötti időpontra tervezett magyarországi férfi junior világbajnokságot.
MTI / Hosszabbítás
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11