A címvédő Novak Djokovic nyerte a Dohában zajló tenisztornát, miután maratoni csatában, 6-3, 5-7, 6-4 arányban legyőzte Andy Murray-t. Fordulatos és rendkívül színvonalas mérkőzést hozott a világelső Sir Andy Murray és Novak Djokovic döntője Dohában. A két klasszis közel három órát töltött a pályán, végül két óra és 54 perc után nyerte meg Djokovic a találkozót.
A Real Madrid ötgólos győzelmet aratott a Granada felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának első szombati mérkőzésén, ezzel beállította a spanyol veretlenségi rekordot. Az Atlético Madrid 2-0-ra győzött az Eibar otthonában.
A Manchester United 4-0-ra kiütötte a másodosztályban vitézkedő Readinget az FA kupában, ezzel továbbjutott José Mourinho csapata. Wayne Rooney beállította Bobby Charlton 249-es gólrekordját.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
A francia válogatott nyerte meg a Hopman Kupát, a teniszezők Perth-ben rendezett nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságát. Kristina Mladenovic és Richard Gasquet az amerikaiak duóját, CoCo Vandeweghét és Jack Sockot győzte le 2-1-re a szombati döntőben.
A ligaelső, tavaly döntős Golden State Warriors hazai pályán hosszabbítás után kikapott a Memphis Grizzlies együttesétől az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) pénteki játéknapján.
Grigor Dimitrov meglepte Milos Raonicot a brisbane-i torna elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba. Ellenfele Nishikori Kei lesz, miután a világranglista-ötödik japán 7:6 (3), 6:3 arányban múlta fölül a US Open-bajnok Stan Wawrinkát bő másfél óra alatt.
Az Innsbruck csapata 4-2-re győzött a Fehérvár AV19 otthonában az osztrák jégkorongliga (EBEL) szombati játéknapján. Ez volt a magyar csapat 41. mérkőzése és 22. veresége a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában. (MTI)
A címvédő Győr idegenben, a Ferencváros pedig hazai pályán győzött a női kézilabda NB I szombati játéknapján. A győriek a Mosonmagyaróvár otthonában nyertek magabiztosan, az FTC pedig az EHF Kupa-címvédő Dunaújvárost győzte le. (MTI)
Bemutatta új játékosát, Nagy Dominikot szombaton a lengyel Legia Warszawa labdarúgóklub. A 21 éves középpályás már tavaly nyáron elkötelezte magát a lengyel bajnokság címvédőjéhez, de az őszi idényt még a Ferencvárosnál töltötte, így csak a téli szünetben csatlakozott új klubjához, amelynél szombaton átesett az orvosi vizsgálatokon is. (MTI)
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11